PracaOferty pracy Jelcz-Laskowice › Elektromechanik samochodowy

Kto szuka:

Jelcz Sp. z o.o.

Stanowisko:

Elektromechanik samochodowy

Lokalizacja:

Jelcz-Laskowice

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Główne zadania na stanowisku:
  • Obsługa, diagnozowanie oraz naprawa elektrycznych i elektronicznych układów pojazdów samochodowych;
  • Montaż instalacji elektrycznej;
  • Praca z dokumentacją techniczną.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasze wymagania:
  • Wykształcenie min. zawodowe (mechaniczne);
  • Minimum kilkuletnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego, w szczególności schematów elektrycznych;
  • Gotowość pracy w systemie zmianowym;
  • Umiejętność pracy w grupie;
  • Umiejętność posługiwania się zestawami diagnostycznymi;
  • Mile widziane prawo jazdy kat C. oraz uprawnienia na obsługę suwnicy.

Firma oferuje:

To oferujemy:
  • Karta MultiSport – oferujemy kilka pakietów do wyboru z dofinansowaniem dla pracownika w wysokości 50%;
  • Stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę;
  • Opieka medyczna LUXMED – Bezpłatna opieka medyczna dla pracowników;
  • Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych – dodatki na święta oraz urlop;
  • Dodatek motywacyjny;
  • Dofinansowanie do posiłków;
  • Rozwój zawodowy – szkolenia zawodowe, możliwość nauki od wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-24

do końca oferty: 3 dni

pracodawca: Jelcz Sp. z o.o.

branże: Inne / Pozostałe