eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Wrocław › Młodszy diagnosta weterynaryjny

Kto szuka:

Vetlab Sp. z o.o.

Stanowisko:

Młodszy diagnosta weterynaryjny

Lokalizacja:

Wrocław, ul. Wodzisławska 6

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:
  • wykonywanie analiz laboratoryjnych (m.in. badania, biochemiczne, hematologiczne, parazytologiczne, moczu),
  • obsługa systemu laboratoryjnego,
  • prowadzenie dokumentacji.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe - biologia, biotechnologia, weterynaria lub kierunki pokrewne,
  • doskonała organizacja pracy, dokładność i sumienność, umiejętność pracy w zespole,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • umowę o pracę i stabilne miejsce zatrudnienia,
  • dostęp do szerokiego zakresu benefitów,
  • pracę w dynamicznym zespole otwartym na rozwój,
  • dobrą atmosferę pracy.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-16

do końca oferty: 4 dni

pracodawca: Vetlab Sp. z o.o.

branże: Badania i rozwój