PracaOferty pracy Gliwice › Business Development Manager (Technologia Laserowa)

Kto szuka:

Hays Poland

Stanowisko:

Business Development Manager (Technologia Laserowa)

Lokalizacja:

Gliwice

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Gliwice
NR REF.: 1181593

Dla naszego Klienta, światowego producenta urządzeń elektrycznych i elektronicznych, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Business Development Manager.

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie i prowadzenie projektów sprzedażowych
  • Budowa oraz zarządzanie zespołem sprzedażowym ( 3-5 osób)
  • Odpowiedzialność za realizację budżetu, tworzenie strategii sprzedażowych
  • Negocjacje umów handlowych o dużej wartości
  • Identyfikowanie nowych możliwości biznesowych i inicjowanie działań związanych z rozwojem biznesu
  • Zarządzanie negocjacjami biznesowymi z klientami
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z klientami w celu zrozumienia ich potrzeb i priorytetów biznesowych
  • Wyznaczanie celów marketingowych i sprzedażowych w celu osiągnięcia wzrostu przychodów
  • Znajdowanie najbardziej efektywnych kanałów marketingowych w celu promowania firmy i jej produktów
  • Wsparcie techniczne, udział w grupie zadaniowej ds. technicznych i ścisła współpraca z działem badań i rozwoju

Wymagania:

  • 3- 5 lat doświadczenia na stanowisku kierownika sprzedaży zaawansowanych technologicznie produktów przemysłowych o dużej wartości w środowisku międzynarodowym
  • Wiedza z zakresu technologii spawalniczych oraz technologii laserowych
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Doświadczenie w sprzedaży produktów inwestycyjnych- technicznych o dużej wartości
  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego
  • Wykształcenie wyższe techniczne (Fizyka, Optyka, Elektronika, Mechatronika)
  • Znajomość narzędzi badania rynku i analizy konkurencji
  • Potwierdzone sukcesy sprzedażowe (Referencje od klientów)
  • Otwartość na częste wyjazdy służbowe (minimum 50 % poza biurem)
  • Nastawienie na cel i nowe wyzwania, logiczne myślenie, postawa proaktywna
  • Skuteczność w realizacji samodzielnie stawianych sobie celów, odpowiedzialność za podejmowane decyzji
  • Doskonałe umiejętności nawiązywania kontaktów

Nasz Klient oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Samochód służbowy do prywatnego użytku
  • Świadczenia socjalne m.in. prywatna opieka medyczna
  • Pakiet profesjonalnych szkoleń, dofinansowanie nauki języków

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca
POPRZEDNIA OFERTA Procurement Manager Logistics Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA SOC Team Lead

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-26

do końca oferty: 37 dni

pracodawca: Hays Poland

branże: Sprzedaż