PracaOferty pracy Dąbrowa Górnicza › Młodszy operator produkcji kształtek

Kto szuka:

Gi Group Poland S.A.

Stanowisko:

Młodszy operator produkcji kształtek

Lokalizacja:

Dąbrowa Górnicza

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zadania:

  • realizowanie planu produkcji zgodnie z harmonogramem;
  • cięcie, wiercenie i szlifowanie ręczne elementów kształtek (obsługa narzędzi pneumatycznych);
  • składanie gotowego elementu (obsługa narzędzi pomiarowych);
  • transport produktów i ich komponentów za pomocą suwnicy - tylko jeśli posiadasz uprawnienia UDT;
  • księgowanie realizacji zleceń w SAP oraz bieżące raportowanie.

Wymagania:

  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym;
  • min. 1 rok doświadczenia w pracy fizycznej w branży przemysłowej;
  • zdolności manualne i dokładność;
  • podstawowa znajomość rysunku technicznego;
  • wyobraźnia przestrzenna;
  • umiejętność obsługi ręcznych narzędzi pneumatycznych oraz pomiarowych;
  • wykonywanie czynności wykończeniowych produkowanych elementów;
  • mile widziane uprawnienia UDT do obsługi suwnic.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowie o pracę bezpośrednio w strukturach Klienta;
  • stabilne zatrudnienie i możliwość rozwoju;
  • stawkę miesięczną 5 000 zł brutto;
  • premię miesięczną do 15% wynagrodzenia zasadniczego;
  • wewnętrzne szkolenia wprowadzające;
  • Program Poleceń Pracowniczych;
  • pakiet socjalny;
  • Święto Pracownika - dodatkowy, płatny dzień wolny;
  • prywatną opiekę medyczną;
  • Kafeterię benefitów, w ramach której można nabyć kartę sportową MultiSport;
  • ubezpieczenie grupowe.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-22

do końca oferty: 29 dni

pracodawca: Gi Group Poland S.A.

branże: Praca fizyczna