eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Gdynia › ROBOTNIK

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

ROBOTNIK

Lokalizacja:

Gdynia

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0559

Obowiązki:

Naprawy hydrauliczne, bieżące remonty oraz naprawa sprzętu szkolnego.

Wymagania:Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania:

  • Wymagania pożądane: Uprawnienia eksploatacyjne SEP do instalacji sieci o napięciu powyżej 1 KV, umiejętności naprawiania np. hydrauliki, elektryki, stolarki itp. Wymagania koniecznie: uczciwość, solidność, punktualność, dyspozycyjność. Niezbędna nieposzlakowana opinia i odpowiedzialność. Staż pracy 5 - 10 lat ogółem.

Miejsce pracy: Legionów 27, 81-405 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: CV, podanie, dyplomy potwierdzające wykształcenie/kwalifikacje/uprawnienia, dokumenty potwierdzające okresy dotychczasowego zatrudnienia oraz referencje.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-18

do końca oferty: 47 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Praca fizyczna