PracaOferty pracy Gdynia › Asystent ds. rejestracji próbek (Pracownia Analiz Środowiska)

Kto szuka:

J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o.

Asystent ds. rejestracji próbek (Pracownia Analiz Środowiska)

Lokalizacja:

Gdynia

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska
  • Wysyłka paczek z próbkami do podwykonawców
  • Wypełnianie wymaganej dokumentacji systemowej
  • Weryfikacja próbki przed przyjęciem do badań
  • Ustalanie zakresu badań z Biurem Obsługi Klienta

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania
  • Wykształcenie średnie lub wyższe kierunkowe
  • Mile widziani studenci kierunków chemicznych w trybie zaocznym lub absolwenci
  • Możliwość pracy na pełen etat na dwie zmiany (6:00-14:00; 10-18:00) a także pracy w sobotę (jedna lub dwie soboty w miesiącu, planowane wcześniej)
  • Doświadczenie i umiejętność pracy w zespole
  • Biegła obsługa komputera i MS Office
  • Dokładność, rzetelność i zaangażowanie
  • Chęć długofalowej współpracy

Firma oferuje:

Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Swobodę działania w ramach swojego stanowiska
  • Pracę z nowoczesnymi sprzętami laboratoryjnymi
  • Prywatną opiekę medyczną: Lux-Med
  • Polisę ubezpieczeniową: Generali
  • Dofinansowanie do karty MultiSport
  • Benefity z ZFŚS (wczasy pod gruszą, prezenty na święta)
  • Możliwość zarekomendowania znajomego do pracy w ramach Systemu Poleceń Pracowników
  • Szkolenie stanowiskowe i możliwość udziału w szkoleniach zewnętrznych
  • Nielimitowany dostęp do największej platformy językowej z możliwością darmowej nauki języka angielskiego

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-29

do końca oferty: 4 dni

pracodawca: J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o.

branże: Badania i rozwój