PracaOferty pracy Gdańsk › Inżynier ds. produkcji / Majster produkcji

Kto szuka:

PEKABEX

Stanowisko:

Inżynier ds. produkcji / Majster produkcji

Numer referencyjny:

3/2020/IMP

Lokalizacja:

Gdańsk

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska:
  • Kontrola procesu produkcji elementów pod kątem założeń i wymagań jakościowych,
  • Kontrola procesu produkcji elementów pod kątem zaplanowania zasobów ludzkich oraz porównania do wymaganych wydajności i norm,
  • Kontrola zgodności procesu produkcji z dokumentacją wykonywanych elementów prefabrykowanych,
  • Przegląd dokumentacji technicznej, sprawdzanie wykonalności,
  • Bieżąca ocena sprawności maszyn i urządzeń, zgłaszanie awarii do działu Utrzymania Ruchu,
  • Dbałość o prawidłową obsługę, eksploatację, należytą konserwację wszystkich narzędzi, elektronarzędzi, przyrządów i urządzeń przez pracowników podległych brygad,
  • Organizowanie i nadzór nad wykonywaniem prac podległych brygad zgodnie z planem produkcji i dokumentacją techniczną,
  • Nadzór nad podległymi brygadzistami w związku z przygotowaniem i organizowaniem stanowisk pracy zgodnie z zasadami bezpieczeństwa i higieny pracy.

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • Wykształcenie techniczne, preferowany kierunek budownictwo/inżynieria produkcji,
  • Doświadczenia w branży prefabrykowanego betonu – mile widziane,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • Dokładność, skrupulatność i obowiązkowość,
  • Dyspozycyjność.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i zagranicznym,
  • Przyjazną atmosferę,
  • Dostęp do pakietu benefitów (karty sportowe, prywatna opieka medyczna, kursy językowe).

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2020-11-28

do końca oferty: 22 dni

pracodawca: PEKABEX

branże: Inne / Pozostałe
Budownictwo / Nieruchomości / Architektura