eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Gdańsk › GŁÓWNY SPECJALISTA DS. ZAMÓWIEŃ

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

GŁÓWNY SPECJALISTA DS. ZAMÓWIEŃ

Lokalizacja:

Gdańsk

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/3573

Obowiązki:

- planowanie, organizowanie i nadzór merytoryczny nad realizacją procedur dotyczących zamówień,
- przeprowadzanie zakupów towarów i usług,
- przygotowanie dokumentacji m.in. do zamówień, przetargów, szacowania wartości, rozeznania rynku, zasady konkurencyjności,
- monitoring oraz prowadzenie sprawozdawczości w obszarze zamówień udzielanych w ramach projektu,
- ocena formalno-prawna składanych ofert, weryfikacja prawidłowości i kompletności dokumentacji sporządzonej w postępowaniach o zamówienie publiczne,
- publikacja ogłoszeń o zamówieniach, zmianach, udzielonych zamówieniach,
- współpraca z zespołem projektowym w zakresie dotyczącym przygotowania i realizacji przedmiotu zamówień publicznych.
Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach: 7-15, 8-16, 9-17.

Wymagania:Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania:

  • - doświadczenie zawodowe: min. 4-letnie doświadczenie zawodowe, minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe w zakresie przygotowywania i przeprowadzania postępowań o udzielenie zamówień publicznych zgodnie z ustawą Pzp, w tym w ramach projektów współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej, - umiejętności: biegła znajomość obsługi komputera, umiejętność samodzielnego planowania i organizacji pracy, umiejętność współpracy w zespole, znajomość zasad i procedur dotyczących finansowania, realizacji oraz sprawozdawczości projektów współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej, - znajomość zasad i procedur dotyczących finansowania, realizacji oraz sprawozdawczości projektów współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej.

Miejsce pracy: Gen. Józefa Hallera 16/18, 80-426 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Staż pracy: lata: 4

Wymagane dokumenty: -

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-18

do końca oferty: 47 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Administracja biurowa