eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Rzeszów › Technik Obsługi Obiektu

Kto szuka:

Dussmann Polska Sp.z o.o.

Stanowisko:

Technik Obsługi Obiektu

Lokalizacja:

Rzeszów, ul. Krakowska

podkarpackie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twoje zadania:
  • Bieżąca obsługa techniczna obiektu
  • Realizacja planowanych prac przeglądowych
  • Utrzymanie w prawidłowym stanie systemów i urządzeń technicznych
  • Drobne prace naprawcze i montażowe

Wymagania stawiane pracownikowi:

Oczekujemy:
  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane na obiekcie handlowym, biurowym lub logistycznym)
  • Uprawnień kwalifikacyjnych SEP Grupa 1, mile widziane grupa 2 i 3
  • Umiejętności wykonywania prac „złotej rączki”

Firma oferuje:

To oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę zlecenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz szkoleń
  • Wyposażenie we wszelkie niezbędne narzędzia pracy
  • Przyjazną atmosferę oraz elastyczny grafik pracy

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-23

do końca oferty: 5 dni

pracodawca: Dussmann Polska Sp.z o.o.

branże: Dział techniczny