PracaOferty pracy Wykroty › Operator produkcji/lakiernik (m/k)

Kto szuka:

Trenkwalder

Stanowisko:

Operator produkcji/lakiernik (m/k)

Lokalizacja:

Wykroty

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Czym będziesz się zajmować?

  • malowanie części rowerowych zgodnie z określonymi standardami jakości,
  • wykonywanie prac lakierniczych zgodnie z instrukcjami technicznymi,
  • kontrola jakości malowania i wykonywanie poprawek, jeśli to konieczne,
  • zachowanie wysokich standardów bezpieczeństwa i higieny pracy na stanowisku lakiernika.

Wymagania:
  • mile widziane doświadczenie w lakiernictwie, preferowana znajomość specyfiki malowania części do rowerów,
  • umiejętność pracy z narzędziami lakierniczymi,
  • dokładność i precyzja w wykonywaniu zadań,
  • umiejętność pracy zespołowej,
  • znajomość zasad bezpieczeństwa i higieny pracy w zakresie lakiernictwa.

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową na pełen etat (składki ZUS i płatny urlop),
  • pracę w jednozmianowym systemie pracy 6-14 z wolnymi weekendami,
  • opiekę koordynatora Trenkwalder oraz wsparcie w procesie adaptacji,
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych kwalifikacji,
  • możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez zakład naszego klienta po okresie próbnym,
  • wynagrodzenie zasadnicze 4242 brutto + premia, ryczałt za dojazd,
  • parking dla pracowników,
  • liczne dodatki (Medicover, karta sportowa, prywatne ubezpieczenie),
  • dostęp do portalu pracowniczego - znajdziesz wszystko w jednym miejscu, wnioski, paski z wypłaty, umowy.

Lokalizacja: Wykroty.
Jeśli jesteś zainteresowany/a, prosimy o przesłanie swojego CV poprzez formularz, lub Wyślij SMS o treści "LAKIERNIK" pod numer 605123562, a skontaktujemy się z Tobą!

Możesz również odwiedzić nasze biuro w Bolesławcu przy ulicy Piaskowej 13/1.

Agencja Zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-28

do końca oferty: 47 dni

pracodawca: Trenkwalder

branże: Produkcja / Przemysł