eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Dęblin › KONSERWATOR

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

KONSERWATOR

Lokalizacja:

Dęblin

lubelskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0305

Obowiązki:

1) wykonywanie prac konserwacyjnych związanych z utrzymaniem powierzchni płaskich, urządzeń, sprzęty, które nie wymagają specjalistycznych kwalifikacji i uprawnień,
2) wykonywanie prac gospodarczych w budynkach i rejonach zewnętrznych,
3) sprzątanie budynków i rejonów zewnętrznych,
4) racjonalne i ekonomiczne gospodarowanie przydzielonymi środkami i materiałami,
5) wykonywanie prac pielęgnacyjnych związanych z utrzymaniem terenów zielonych,
6) przygotowanie terenu pod zakładanie trawników oraz nasadzanie drzewostanu,
7) utrzymanie w czystości budynków, dróg, placów i chodników,
8) w okresie zimowym odśnieżanie dachów, dróg, placów i chodników. Posypywanie piaskiem chodników i schodów zewnętrznych,
9) wykonywanie prac z wykorzystaniem przydzielonego sprzętu do prac porządkowych i utrzymania terenów zielonych,
10) koszenie trawy oraz grabienie liści,
11) wykonywanie prac na wysokości (tylko w przypadku posiadania aktualnego dopuszczenia do takiej pracy),
12) zgłaszanie przełożonemu potrzeb materiałowych, nowych narzędzi i sprzętu,
13) informowanie przełożonego o uszkodzeniach sprzętu, narzędzi,
14) dbałość o powierzony sprzęt i narzędzia oraz przestrzeganie instrukcji ich obsługi,
15) sprawdzanie stanów ewidencyjnych powierzonego sprzętu,
16) pobieranie materiałów z magazynu LAW,
17) systematyczne rozliczanie pobranego paliwa i wykorzystania go do posiadanego sprzętu zgodnie z normami i przeznaczeniem,
18) przestrzeganie instrukcji obsługi powierzonego sprzętu spalinowego,
19) utrzymywanie porządku na stanowisku pracy i w pomieszczeniach socjalnych.

Wymagania:Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • zasadnicze zawodowe
  • średnie zawodowe

Pozostałe wymagania:

  • w przypadku wykształcenia zawodowego wymagany udokumentowany minimum 5-letni staż pracy Wymagania dodatkowe (będące przedmiotem oceny):1) doświadczenie na podobnym stanowisku pracy.Komplet dokumentów w zamkniętej kopercie z dopiskiem: "Dotyczy zatrudnienia na stanowisku konserwatora w Sekcji Obsługi Technicznej należy złożyć w Kancelarii Jawnej Lotniczej Akademii Wojskowej lub drogą pocztową na adres:Lotnicza Akademia Wojskowaul. Dywizjonu 303 nr 3508-521 Dęblinw terminie do dnia 04.06.2024 r. (liczy się data wpłynięcia do Kancelarii Jawnej LAW).

Miejsce pracy: Dywizjonu 303 35, 08-521 Dęblin, powiat: rycki, woj: lubelskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: 1) list motywacyjny,2) życiorys (CV),3) kwestionariusz osobowy,4) kopie dokumentów potwierdzających okresy zatrudnienia (świadectwa pracy, zaświadczenia),5) kopie dokumentów poświadczających wykształcenie,6) kopie innych dokumentów, potwierdzających posiadane kwalifikacje i umiejętności przydatne na stanowisku, na które przeprowadzana jest rekrutacja.6. Dodatkowo, kandydat proszony jest o przesłanie wypełnionego oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych szczególnych kategorii, którego wzór jest załączony pod ogłoszeniem,

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-27

do końca oferty: 54 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Praca fizyczna