eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Chorzów › Referent ds. kadr

Kto szuka:

BetaMed S.A.

Stanowisko:

Referent ds. kadr

Lokalizacja:

Chorzów

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:

  • sporządzanie dokumentacji kadrowej
  • wprowadzanie danych do systemu kadrowego
  • ewidencja i rozliczanie czasu pracy, urlopów, zwolnień lekarskich
  • rozliczanie delegacji
  • sporządzanie raportów i analiz kadrowych
  • ścisła współpraca z działem płac i księgowości

Wymagania:

  • wykształcenie średnie, mile widziane wyższe – preferowane kierunki: zarządzanie zasobami ludzkimi, ekonomia, finanse, kadry i płace
  • doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane w branży medycznej)
  • bardzo dobra znajomość zagadnień kadrowych
  • mile widziana praktyczna znajomość zagadnień z zakresu ewidencji i rozliczania czasu pracy w placówce medycznej oraz rozliczania delegacji
  • bardzo dobra znajomość Pakietu MS Office (zwłaszcza MS Excel)
  • mile widziana umiejętność obsługi programu CDN Optima
  • umiejętność pracy w zespole
  • komunikatywność i wysoki poziom kultury osobistej

Oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę w stabilnej firmie
  • samodzielność w realizacji zadań
  • przyjazne środowisko pracy

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-25

do końca oferty: 37 dni

pracodawca: BetaMed S.A.

branże: Administracja biurowa