PracaOferty pracy Bydgoszcz › Inżynier Serwisu / Infrastruktury IT

Kto szuka:

Smart-HR

Stanowisko:

Inżynier Serwisu / Infrastruktury IT

Lokalizacja:

Bydgoszcz

kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Montaż sprzętu i wdrożenia aplikacji w placówkach na obszarze podległego regionu,
  • Instalację okablowania strukturalnego na terenie obiektów klienta,
  • Naprawę, przeglądy i konserwację sprzętu komputerowego, sprzętu sieciowego, urządzeń takich jak wagi, skanery ladowe, drukarki fiskalne, czytniki kodów kreskowych,
  • Konfigurację systemów kasowych, urządzeń sieciowych oraz innych produktów,
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej,
  • Kontakt z użytkownikami,
  • Wykonywanie innych zadań związanych z serwisowaniem infrastruktury IT.

Od kandydatów na to stanowisko oczekujemy:

  • Rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku (jako mobilny serwisant lub instalator infrastruktury sieciowej),
  • Znajomości budowy i działania sieci oraz sprzętu komputerowego,
  • Umiejętności diagnozowania i naprawy sieci i sprzętu,
  • Wykształcenia min. średniego technicznego lub statusu studenta informatyki (lub kierunków pokrewnych),
  • Gotowości do podjęcia pracy w systemie dyżurowym, również w weekendy,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Komunikatywności i umiejętności podejmowania decyzji.

Pracodawca oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B,
  • Realizację codziennych zadań w profesjonalnym i otwartym zespole,
  • Niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód (również do celów prywatnych),
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Dofinansowanie zajęć sportowych/ubezpieczenie na życie,
  • Platformę do nauki języków obcych
  • Spotkania integracyjne,
  • System płatnych poleceń pracowniczych.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Dla naszego klienta – dostawcy rozwiązań technologicznych z zakresu IoT, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-25

do końca oferty: 8 dni

pracodawca: Smart-HR

branże: Informatyka / Telekomunikacja