PracaOferty pracy Bielsko-Biała › Pracownik produkcji spożywczej

Kto szuka:

HR SIGMA

Stanowisko:

Pracownik produkcji spożywczej

Lokalizacja:

Bielsko-Biała

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska:

  • Praca na linii produkcyjnej w procesie produkcji żywności spożywczej.
  • Zapewnienie zgodności z przepisami sanitarnymi i normami jakościowymi.
  • Monitorowanie i kontrola procesu produkcyjnego.
  • Wykonywanie różnych zadań związanych z produkcją, takich jak pakowanie, etykietowanie, kontrola jakości itp.
  • Współpraca z innymi członkami zespołu w celu osiągnięcia efektywności produkcyjnej.

Wymagania:

  • Motywacja do pracy w branży spożywczej i zainteresowanie produkcją żywności.
  • Umiejętność pracy w zespole i dobra komunikacja.
  • Dbałość o szczegóły i skrupulatność w wykonywaniu obowiązków.
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym 3 zmiany
  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku.
  • Książeczka sanepidowska lub chęć jej wyrobienia.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie z długoletnim doświadczeniem na rynku.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu wewnętrznego.
  • Przyjazną atmosferę pracy i współpracę w zespole.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i możliwość rozwój.

Jeśli jesteś zainteresowany pracą na stanowisku:

Pracownika Produkcji Spożywczej, prosimy o przesłanie swojego CV na adres e-mail: magdalena.krzepina@hrsigma.pl

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje. Wybrane osoby zostaną poinformowane o dalszych etapach rekrutacji.

Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą i czekamy na Twoją aplikację!

Klauzula RODO:

W przesyłanych dokumentach aplikacyjnych prosimy zawrzeć poniższą klauzulę RODO: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca
POPRZEDNIA OFERTA Pielęgniarka Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Proste prace na magazynie

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-27

do końca oferty: 45 dni

pracodawca: HR SIGMA

branże: Produkcja / Przemysł

Praca - wiadomości i porady

  • Makiawelizm może pomóc w skutecznej komunikacji

    Makiawelizm może pomóc w skutecznej komunikacji

    Makiawelizm to wykazywanie braku uczuć w kontaktach interpersonalnych, umożliwiające traktowanie partnerów w sposób instrumentalny. Łamanie norm moralnych i wyznawanie zasady "cel uświęca środki". Głównym zadaniem wszelkich podejmowanych ...

  • Wynagrodzenia w bankowości w 2022 roku

    Wynagrodzenia w bankowości w 2022 roku

    Mediana wynagrodzeń w bankowości wyniosła 8 000 PLN brutto. Widoczne są dysproporcje pomiędzy zarobkami mężczyzn i kobiet. Mężczyźni zarabiali ponad 30% więcej niż kobiety.

  • Luka płacowa: od 15 listopada kobiety bez wynagrodzenia

    Luka płacowa: od 15 listopada kobiety bez wynagrodzenia

    O dysproporcjach występujących pomiędzy zarobkami kobiet i mężczyzn jest ciągle głośno i nie ma w tym nic zaskakującego, skoro problem luki płacowej od lat nie traci na aktualności. Dobitnym tego potwierdzeniem są chociażby doniesienia ...

  • Koniec pandemii. Jakie obowiązki pracowników i pracodawców od 1 lipca?

    Koniec pandemii. Jakie obowiązki pracowników i pracodawców od 1 lipca?

    1 lipca br. zostanie odwołany stan zagrożenia epidemicznego w Polsce. Konsekwencją prawną tego będą zmiany szeregu regulacji oraz ważności niektórych dokumentów. Dotyczą one zarówno pracowników, jak i pracodawców. Co się zmieni?

  • Jakie wynagrodzenia w sektorze HR & legal w 2024 roku?

    Jakie wynagrodzenia w sektorze HR & legal w 2024 roku?

    Na jakie wynagrodzenia mogą liczyć w 2024 roku specjaliści z branży HR & legal? Jak wynika z "Raportu Trendów & Wynagrodzeń 2024", przygotowanego przez ManpowerGroup we współpracy z portalem pracy rocketjobs.pl, na największe podwyżki w ...