eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Bielsko-Biała › Pracownik produkcji (m/k)

Kto szuka:

Trenkwalder

Stanowisko:

Pracownik produkcji (m/k)

Lokalizacja:

Bielsko-Biała

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:

  • praca przy montażu części do samochodów osobowych,
  • obsługa maszyn i urządzeń.

Wymagamy:
  • zaangażowania, motywacji do pracy,
  • mile widziane zdobyte doświadczenie w pracy przy produkcji.

Możemy zaoferować:
  • wynagrodzenie rosnące wraz ze stażem pracy + premia miesięczna uznaniowa,
  • dodatki od samego początku zatrudnienia - dodatek do 3 zmiany - 20%.

Ponadto:
  • wsparcie na każdym etapie wdrożenia do pracy,
  • zdobycie cennego doświadczenia zawodowego,
  • umowy oraz paski wynagrodzeń wysyłane na adres mailowy - nie musisz nigdzie dojeżdżać, żeby podpisać umowę czy odebrać pasek,
  • możliwość podjęcia współpracy od zaraz,
  • możliwość długotrwałej współpracy.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca
POPRZEDNIA OFERTA Operator/ka maszyn CNC Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Monter (m/k)

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-26

do końca oferty: 46 dni

pracodawca: Trenkwalder

branże: Produkcja / Przemysł