eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Poznań › Operator maszyn w drukarni

Kto szuka:

Asistwork Sp z o.o.

Stanowisko:

Operator maszyn w drukarni

Lokalizacja:

Poznań, Dąbrówka, Sady

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w druku cyfrowym lub obsłudze plotera tnąco-frezującego
  • W przypadku braku powyższego doświadczenia mile widziana będzie znajomość druku offsetowego, sitodruku, bądź podstaw grafiki
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie trzyzmianowym
  • Wiedza z zakresu procesów poligraficznych
  • Zdolności manualne oraz techniczne
  • Chęć do pracy i nauki

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie w przedziale od 4500 zł do 6000 zł brutto miesięcznie w zależności od Twojego doświadczenia i umiejętności
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u naszego klienta
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie 3-zmianowym
  • Wydłużoną przerwę wliczoną w czas pracy

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-29

do końca oferty: 11 dni

pracodawca: Asistwork Sp z o.o.

branże: Produkcja / Przemysł