eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Żory › Przedstawiciel handlowy

Kto szuka:

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Stanowisko:

Przedstawiciel handlowy

Lokalizacja:

Żory

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres zadań:

  • kompleksowa obsługa klienta B2B (rynek krajowy i zagraniczny),
  • pozyskiwanie nowych kontaktów biznesowych oraz utrzymywanie długofalowych relacji,
  • doradztwo techniczne i wsparcie posprzedażowe,
  • monitorowanie rynku, przygotowywanie raportów i analiz,
  • zarządzanie danymi w systemach,
  • współpraca z pozostałymi działami w ramach struktury organizacyjnej (lokalnie oraz globalnie).

Wymagania:

  • preferowane wykształcenie techniczne,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny), komunikatywna znajomość języka czeskiego, będzie dodatkowym atutem,
  • mile widziane wcześniejsze doświadczenie zawodowe w handlu B2B,
  • doświadczenie w sprzedaży produktów technicznych, będzie dodatkowym atutem,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • - gotowość do pracy w trybie stacjonarnym na etapie wdrożenia, docelowo charakter pracy mobilny (podróże służbowe w kraju oraz zagranicą),
  • prawo jazdy kat. B,
  • zdolności interpersonalne, analityczne i predyspozycje handlowe,
  • umiejętności negocjacyjne, samodzielność w działaniu, proaktywność i zaangażowanie.

Korzyści:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa oraz premia),
  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon, dostęp do auta służbowego),
  • możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-26

do końca oferty: 14 dni

pracodawca: Grafton Recruitment Sp. z o.o.

branże: Obsługa klienta / Call center