eGospodarka.pl
bezpłatny program PIT 2019

PracaOferty pracy Żory › Kontroler jakości - rekrutacja online

Kto szuka:

Gi Group Sp. z o.o.

Stanowisko:

Kontroler jakości - rekrutacja online

Lokalizacja:

Żory

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Dla międzynarodowej firmy zajmującej się produkcją i regeneracją narzędzi do obróbki metali m.in. dla przemysłu lotniczego, samochodowego, energetycznego czy górniczego, prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Wymagania stawiane pracownikowi:

Zadania:

  • przeprowadzanie kontroli jakości szlifowanych narzędzi
  • prowadzenie kart pomiarowych
  • obsługa mikroskopu, średnicówki, suwmiarki, wykościomierza
  • obsługa systemu SAP.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie techniczne
  • doświadczenie w obszarze kontroli jakości z użyciem precyzyjnych narzędzi pomiarowych
  • znajomość rysunku technicznego
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym.

Nasz klient oferuje:

  • stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę w nowoczesnym przedsiębiorstwie o wysokiej renomie i ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • po okresie próbnym bogaty pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, bony Sodexo)
  • miłą atmosferę,
  • możliwość rozwoju zawodowego, udział w szkoleniach.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2020-03-27

do końca oferty: 27 dni

pracodawca: Gi Group Sp. z o.o.

branże: Kontrola jakości

Praca - wiadomości i porady

  • Przerwa w karierze sposobem na work-life balance?

    Przerwa w karierze sposobem na work-life balance?

    Jeszcze do niedawna zwykło się sądzić, że przerwa w karierze to coś, czego należy bezwzględnie unikać. Na kandydatów ze sporymi lukami w przebiegu zatrudnienia rekruterzy patrzyli dość podejrzliwie. Czasy się jednak zmieniają i dziś ...

  • Wynagrodzenia pracowników HR w 2019 roku

    Wynagrodzenia pracowników HR w 2019 roku

    Mediana wynagrodzeń osób zatrudnionych w działach HR wahała się od 3 200 PLN wśród doradców zawodowych do 15 745 PLN w przypadku dyrektorów ds. personalnych. Na większości stanowisk miesięczne wynagrodzenie nie przekraczało 5 000 PLN.

  • Ile zarabia niania w Polsce w 2019 roku?

    Ile zarabia niania w Polsce w 2019 roku?

    Nianie i płatna opieka nad dziećmi w Polsce to zajęcia odpowiedzialne, lecz wciąż szara strefa dominuje w tym zawodzie. Według portalu zielonalinia.gov.pl w 2015 na rynku mogło pracować około 350 tys. niań, natomiast według ZUS-u ...

  • Długie weekendy - jak wygląda kalendarz 2020?

    Długie weekendy - jak wygląda kalendarz 2020?

    Kalendarz 2020 nie jest zbyt łaskawy dla miłośników długich weekendów. 6 z 13 świątecznych dni wypada bowiem w soboty lub niedziele. Prześledźmy poszczególne miesiące w poszukiwaniu szans na długi weekend.

  • Przeciętne wynagrodzenie VI 2019

    Przeciętne wynagrodzenie VI 2019

    Mamy najświeższe informacje odnośnie średniej krajowej. Z danych przekazanych właśnie przez GUS wynika, że przeciętne wynagrodzenie w czerwcu 2019 roku wyniosło 5104,46 zł. To o niemal 47 zł więcej niż w poprzednim miesiącu i zarazem o ...