eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Zielona Góra › Inżynier CAD-CAM

Kto szuka:

Asistwork Sp z o.o.

Stanowisko:

Inżynier CAD-CAM

Lokalizacja:

Zielona Góra

lubuskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, mile widziane zwłaszcza w pracy związanej z obróbką drewna.
  • Biegła znajomość obsługi oprogramowania TopSolid CAD-CAM.
  • Kierunkowe wykształcenie techniczne będzie dodatkowym atutem.
  • Silne zrozumienie operacji i programowania obróbki CNC.
  • Umiejętność interpretacji rysunków technicznych i specyfikacji.
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie z branży meblarskiej.
  • Umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą.
  • Wynagrodzenie podstawowe: 9000-12000 zł brutto + system premiowy.
  • Szkolenia wstępne i wsparcie w rozwoju zawodowym poprzez udział w szkoleniach zewnętrznych.
  • Przyjazną atmosferę i komfortowe warunki pracy.
  • Pracę przy innowacyjnej produkcji mebli.
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy.
  • Możliwość poznania ciekawych technologii wytwarzania produktu.
  • Dogodną lokalizację miejsca pracy (Zielona Góra, ul. Gorzowska), z dostępem do miejsc parkingowych.
  • Pracę w firmie, która jest częścią większej międzynarodowej grupy z biurami w Berlinie, Las Vegas, Dubaju i New Delhi. Główne biuro oraz zakład produkcyjny o powierzchni 7000 m2 znajduje się w Zielonej Górze.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-29

do końca oferty: 8 dni

pracodawca: Asistwork Sp z o.o.

branże: Inżynieria / Projektowanie / Technologia