PracaOferty pracy Nowa Wieś Wrocławska › Staż w dziale utrzymania ruchu

Kto szuka:

Asistwork Sp z o.o.

Stanowisko:

Staż w dziale utrzymania ruchu

Lokalizacja:

Nowa Wieś Wrocławska

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Nasze wymagania

  • Zapraszamy absolwentów uczelni technicznych, mile widziani kandydaci z kierunkiem mechatronika lub pokrewnymi.
  • Dyspozycyjność w pełnym wymiarze godzin.
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację.
  • Otwartość na zdobywanie wiedzy i gotowość do podejmowania wyzwań.
  • Mobilność i gotowość do dojazdów do pracy własnym środkiem transportu.

To oferujemy

  • Płatny roczny staż w pełnym wymiarze godzin- od poniedziałku do piątku, początek pracy między godziną 7:00 a 9:00.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy.
  • Możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia zawodowego lub rozwoju w obszarze utrzymania ruchu.
  • Zatrudnienie na umowę o pracę tymczasową.
  • Możliwość przedłużenia stażu lub ubiegania się o pracę w firmie zajmującej się tworzeniem rozwiązań etykietowych przyszłości.
  • Program realizowany w jednym z dwóch zakładów produkcyjnych firmy w bliskim sąsiedztwie Wrocławia, w Nowej Wsi Wrocławskiej.
  • Wsparcie doświadczonych opiekunów stażu.
  • Efektywną współpracę w międzynarodowym środowisku.
  • Poznanie parku maszynowego oraz systemów jego nadzoru i utrzymania ruchu poprzez szkolenia prowadzone przez praktyków.
  • Nabycie umiejętności pracy w globalnych i uniwersalnych systemach produkcyjnych, takich jak np. SAP.
  • Jasną ścieżkę kariery i możliwość doskonalenia kompetencji.
  • Dostęp do miejsc parkingowych.
  • Dofinansowanie posiłków (dwudaniowy obiad w cenie 2 zł).
  • Dodatek finansowy oraz paczki na święta.
  • Wydarzenia firmowe (pikniki, dni otwarte fabryki).
  • Opiekę konsultanta Asistwork na każdym etapie rekrutacji i w procesie zatrudnienia.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-29

do końca oferty: 8 dni

pracodawca: Asistwork Sp z o.o.

branże: Produkcja / Przemysł