PracaOferty pracy Niemcy › Zbrojarz – operator maszyn zbrojarskich

Kto szuka:

Stal-Krak Sp. z o.o.

Stanowisko:

Zbrojarz – operator maszyn zbrojarskich

Lokalizacja:

Niemcy

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Poszukujemy pracowników mających doświadczenie w obsłudze maszyn zbrojarskich takich jak;

maszyny tnące                         BVM, METAX, PROGRES

giętarki manualne                 PEDAX, STEMA, MUBEA, SCHILT

automaty gnące                      EVG, STEMA, MEP, PROGRES

maszyny gwintujące             LENTON, ANCON

zgrzewarki                                  SAK

maszyny do obróbki mat   HAMBI

Wystarczy znajomość obsługi chociaż jednej z ww. maszyn.

Zatrudnimy  również  osoby  bez  doświadczenia, chętne do przyuczenia w zakresie obsługi maszyn i zdobycia nowego zawodu.

Oferujemy:

  • długoterminową współpracę -  zatrudnienie przez cały rok
  • umowę polską na pełen etat , oddelegowanie na podstawie A1 rekrutacja i zatrudnienie odbywa się zdalnie, chętnych zapraszamy również do naszego biura w Krakowie
  • pracę bez konieczności znajomości języka niemieckiego (polska załoga, polski prowadzący)
  • wynagrodzenie uzależnione od wiedzy i doświadczenia 1800€ - 2300€ netto / miesiąc
  • terminową wypłatę wynagrodzenia
  • pełne ubezpieczenie zdrowotno-emerytalne płacone w Polsce – od podstawy 7 824 zł.
  • podatek dochodowy płatny w Niemczech-możliwość zwrotu w rozliczeniu rocznym
  • elastyczne zjazdy do Polski ( ustalane z przełożonym ) -  urlop wypoczynkowy płatny w €
  • wyjazd i zjazd z kontraktu – na koszt pracodawcy
  • bezpłatne zakwaterowanie-w pełni wyposażone domy, w tym możliwość dostępu do internetu, środki czystości, pościel,
  • bezpłatny transport praca-dom-praca, na miejscu do dyspozycji auto
  • zjazd na święta Wielkanocne i Bożego Narodzenia na koszt pracodawcy
  • opiekę niemieckojęzyczną przez cały okres pobytu w Niemczech  (meldunki, urzędy, bank, nieoczekiwane zdarzenia w Niemczech takie jak choroba czy wypadek )
  • premię za polecenie nowego pracownika ( min. 3 m-c pracy )

Nasze wymagania

  • gotowość szybkiego podjęcia pracy
  • zaangażowanie i chęci do pracy
  • sumienność i rzetelność
  • umiejętność pracy w zespole
  • wytrzymałość fizyczna
  • mile widziana umiejętność obsługi suwnicy z poziomu ,,0"
  • mile widziane prawo jazdy kat ,,B’’

Informacje dodatkowe

  • możliwość ubiegania się o świadczenia rodzinne – KINDERGELD
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenie grupowego w PZU

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Wystarczy kliknąć okienko SZYBKIE APLIKOWANIE

Zostaw swój adres e-mail oraz numer telefonu i bądź dostępny cały czas!

Czekaj na telefon od nas !  Skontaktujemy się bardzo szybko.

Zadzwonimy do każdego !

Na kolejnym etapie rekrutacji pomożemy Ci także  w dopełnieniu  formalności  związanych z zatrudnieniem i wyjazdem.

W razie pytań zawsze jesteśmy dostępni pod telefonem w  godzinach  pracy  biura od 07:00 do 15:00

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-25

do końca oferty: 37 dni

pracodawca: Stal-Krak Sp. z o.o.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura