PracaOferty pracy Doel › Technik utrzymania ruchu (recykling) 3400€ - 4000€ Doel, Belgia

Kto szuka:

LINK2WORK Sp. z o.o.

Technik utrzymania ruchu (recykling) 3400€ - 4000€ Doel, Belgia

Lokalizacja:

Doel

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

  • praca przy konserwacji maszyn i sprzętu recyklingowego
  • naprawa oraz konserwacja urządzeń, instalacji i sieci elektrycznych
  • prace naprawcze maszyn oraz taśmociągów transportujących i sortujących śmieci
  • rozwiązywanie wszelkiego rodzaju problemów elektrycznych: awarie silników, naprawa niedziałających zaworów, sit oraz łożysk
  • wykonywanie pomiarów

OFERUJEMY

  • zatrudnienie na belgijskich warunkach
  • jedna zmiana w godzinach od 7.30 -16h
  • stawkę 3400€ - 4000€ brutto/miesiąc - w zależności od doświadczenia
  • bonus uznaniowy  w wysokości do 10% uzyskanego wynagrodzenia
  • bon żywieniowy 8€/dzień (1,09€wkład własny)
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego (leczenie szpitalne)
  • dodatek wakacyjny - 15,38 % rocznych zarobków brutto
  • premię roczną - 8,33 % rocznych zarobków brutto - pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego
  • gwarantowane 40 h pracy tygodniowo
  • możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania - 99 €/tydzień (pokój 2-osobowy), 149€/tydzień (pokój 1-osobowy)

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • wykształcenie średnie techniczne o kierunku mechanika, elektromechanika, elektryka
  • doświadczenie przy utrzymaniu ruchu, mile widziane w sortowni lub firmie recyklingowej
  • dobra znajomość języka angielskiego, chęć do nauki języka holenderskiego
  • umiejętność czytania planów technicznych
  • ścisłe przestrzeganie przepisów BHP
  • chęć pełnienia sporadycznych dyżurów  (dyżur "na telefon")
  • dokładność i samodzielność
  • certyfikat VCA lub chęć do jego uzyskania
  • prawo jazdy kat. B

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-06

do końca oferty: 10 dni

pracodawca: LINK2WORK Sp. z o.o.

branże: Dział techniczny