PracaOferty pracy Holandia › Technik Mechatronik - przenośniki/ systemy rolkowe| Holandia

Kto szuka:

PRAN

Technik Mechatronik - przenośniki/ systemy rolkowe| Holandia

Lokalizacja:

Holandia

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Tu będziesz pracować

W firmie klienta, który już przeszło pół wieku specjalizuje się w produkcji i dystrybucji półautomatycznych oraz w pełni zautomatyzowanych maszyn do owijania i wiązania palet. Dzięki najwyższej jakości produktom i usługom zawdzięczają swoją renomę, która dosięga już większość krajów Europy. Obecnie poszukiwani są wykwalifikowani Technicy mechatronicy, odpowiedzialni za konserwację oraz montaż i demontaż instalacji przemysłowych, mechanicznych i elektrycznych. Jeśli masz prawo jazdy oraz doświadczenie w branży i nie przeszkadza Ci możliwość pracy w każdym mieście Niderlandów, zostaw aplikację i poczekaj na kontakt z naszej strony.

To będziesz robić

  • wyszukiwać i diagnozować usterki w układach rolek/ podnośnikowych
  • konserwować urządzenia oraz rozwiązywać problemy związane z systemami podnośników/ rolek
  • instalować czujniki złącza lub przenośniki rolkowe
  • dbać o porządek w miejscu pracy

U NAS KAŻDY ODGRYWA SWOJĄ ROLKĘ!

Oferujemy

  • wynagrodzenie (w zależności od doświadczenia) 520 - 580€ netto/40h - po odliczeniu kosztów zakwaterowania i ubezpieczenia!
  • legalną pracę na holenderskich warunkach
  • zakwaterowanie i ubezpieczenie agencyjne
  • jednoosobowy pokój
  • tygodniowy system wynagrodzenia
  • opiekę koordynatorów
  • pracę na długi okres na terenie całej Holandii
  • pracę w systemie dwuzmianowym

Wymagania stawiane pracownikowi:

Minimalne wymagania

  • dobra znajomość języka angielskiego i/ lub niderlandzkiego
  • doświadczenie w pracy na stanowisku technika mechatronika lub pokrewnych
  • znajomość oprogramowania diagnostycznego będzie dodatkowym atutem
  • wykształcenie techniczne mile widziane
  • dyspozycyjność na dłuższy czas
  • prawo jazdy kat. B

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-23

do końca oferty: 11 dni

pracodawca: PRAN

branże: Inżynieria / Projektowanie / Technologia