eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Francja › Stolarz budowlany

Kto szuka:

EuropaJOB Sp. z o.o.

Stanowisko:

Stolarz budowlany

Lokalizacja:

Francja, okolice Chambery

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

EuropaJOB, jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, poszukuje kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Francja, okolice Chambery

Opis stanowiska:
  -bardaż wewnętrzny i zewnętrzny

- wstawianie drzwi, okien

- układanie podłóg, paneli, tarasów, wykonywanie mebli

 Oferujemy:
 • pracę w renomowanej międzynarodowej firmie
 • praca na pełny etat
 • zakwaterowanie w bliskiej odległości od miejsca pracy
 • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
 • atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki + dieta + płatne nadgodziny
 • dynamiczny i rozwojowy zespół, przychylnie nastawiony do pracowników z Polski
 • opiekę polskiego koordynatora

 Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie C V

Wymagania stawiane pracownikowi:

 • doświadczenie na podobnym stanowisku
 • motywacja do pracy
 • odpowiednie kwalifikacje zawodowe
 • gotowość oraz chęć wyjazdu do pracy na terenie Francji
 • samodzielność, dokładność, dobra organizacja pracy

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca
POPRZEDNIA OFERTA Szwaczka przemysłowa Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Cieśla dachowy

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-31

do końca oferty: 57 dni

pracodawca: EuropaJOB Sp. z o.o.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura