PracaOferty pracy okolice Waardepolder/Vijfhuizen › Spawacz MIG / MAG (m/k)

Kto szuka:

Trenkwalder

Stanowisko:

Spawacz MIG / MAG (m/k)

Numer referencyjny:

a0tbI000001bJxhQAE

Lokalizacja:

okolice Waardepolder/ Vijfhuizen

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres zadań:

  • spawanie metodą MIG/MAG na cienkich blachach w celu spełnienia specyfikacji projektu,
  • zapewnienie zgodności spoin z normami jakości, w tym kontrole wizualne i testowanie,
  • przeprowadzanie procesów szlifowania i wykańczania w celu uzyskania gładkich i wypolerowanych powierzchni spawanych elementów,
  • pomoc w montażu wyprodukowanych komponentów, zapewnienie dokładnego wyrównania i właściwego dopasowania,
  • interpretowanie i śledzenie rysunków technicznych w celu zrozumienia wymagań projektu,
  • przekładanie specyfikacji technicznych na precyzyjne zadania spawalnicze i montażowe,
  • przestrzeganie protokołów i procedur bezpieczeństwa podczas spawania, szlifowania i montażu.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:

  • udokumentowane doświadczenie jako spawacz MIG/MAG, z umiejętnością spawania płyt,
  • biegła znajomość technik szlifowania i wykańczania w celu uzyskania wysokiej jakości wyników,
  • umiejętność dokładnego czytania i interpretowania rysunków technicznych,
  • dbałość o szczegóły i zaangażowanie w produkcję bezbłędnych spawów i zespołów,
  • znajomość różnych materiałów i technik spawalniczych,
  • silne umiejętności komunikacyjne w języku angielskim (na poziomie min. B1),
  • konieczność dostarczenie posiadanych certyfikatów,
  • prawo jazdy kat. B,
  • mile widziane posiadanie samochodu.

Firma oferuje:

Oferujemy:

  • zatrudnienie przez holenderskiego Pracodawcę,
  • wynagrodzenie od 530 do 580 € netto tygodniowo (w zależności od doświadczenia),
  • zapewnione zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym,
  • pracę w systemie jednozmianowym,
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku,
  • bezpieczne i komfortowe środowisko pracy.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-12

do końca oferty: 1 dni

pracodawca: Trenkwalder

branże: Praca fizyczna

Praca - wiadomości i porady

  • Emerytury pomostowe. Co się zmieniło od 1 stycznia 2024?

    Emerytury pomostowe. Co się zmieniło od 1 stycznia 2024?

    Od 1 stycznia 2024 roku obowiązują zmiany w ustawie o emeryturach pomostowych. Ze świadczenia będą mogły skorzystać osoby, które po raz pierwszy podjęły pracę w szczególnych warunkach lub o szczególnym charakterze po 1 stycznia 1999 r.

  • Czy jest przestrzeń na podwyżki wynagrodzenia?

    Czy jest przestrzeń na podwyżki wynagrodzenia?

    Dwucyfrowa inflacja sprawiła, że pragnienie podwyżki wynagrodzenia stało się wśród polskich pracowników jeszcze intensywniejsze niż wcześniej. Faktem jest, że negocjacje w tej kwestii bywają niełatwe. Jak się jednak okazuje, nie jest ...

  • GUS: średnia krajowa w III 2024 wyższa o 12% r/r

    GUS: średnia krajowa w III 2024 wyższa o 12% r/r

    Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w marcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12% wyższe r/r i wyniosło 8408,79 zł brutto.

  • Emerytura pomostowa. Kto ma prawo do wcześniejszej emerytury?

    Emerytura pomostowa. Kto ma prawo do wcześniejszej emerytury?

    1 stycznia 2024 roku wejdą w życie przepisy zmieniające ustawę o emeryturach pomostowych. Pozwolą one przejść wcześniej na emeryturę także tym osobom, które po raz pierwszy podjęły pracę w szczególnych warunkach lub o szczególnym ...

  • Dni wolne od pracy i kalendarz świąt 2024

    Dni wolne od pracy i kalendarz świąt 2024

    Za niespełna miesiąc Boże Narodzenie. A niektórzy z nas myślą nie tylko o tegorocznych świętach, ale z uwagą śledzą świąteczny kalendarz 2024. Ile wypada dni wolnych od pracy w przyszłym roku? Kiedy możemy zaplanować dłuższy ...