PracaOferty pracy Egersund › Spawacz 136/138 / Monter Kadłubów

Kto szuka:

Adecco Solutions AS

Stanowisko:

Spawacz 136/138 / Monter Kadłubów

Lokalizacja:

Egersund, Norwegia

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Jesteśmy Adecco Norge AS, część Adecco S.A. - jeden z największych pracodawców wśród firm zarządzających kapitałem ludzkim. Nasza firma ma ponad 100 oddziałów w całej Norwegii i około 5000 pracowników zatrudnionych każdego dnia. Adecco Norge to największa firma rekrutacyjna w Norwegii. Posiadamy 60 lat doświadczenia w branży i oferujemy prace w wielu sektorach norweskiej gospodarki.

Dla naszego klienta w Egersund w Norwegii poszukujemy

- Spawaczy 136/138

- Monterów Kadłubów

Oferujemy:

- Stawkę 262 NOK brutto na godzinę na projekcie

- Rotację w systemie 2/3

- Zakwaterowanie, wyżywienie i przeloty GRATIS

- Norweską umowę o pracę i terminowe wypłaty co dwa tygodnie

- Zapewnione ubrania robocze, narzędzia i obuwie ochronne

Wymagania stawiane pracownikowi:

Przed wyjazdem odbywa się site test.
Zdany site test nie jest gwarancją natychmiastowego wyjazdu.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-04

do końca oferty: 10 dni

pracodawca: Adecco Solutions AS

branże: Dział techniczny