PracaOferty pracy Holandia › Ścinanie i sortowanie papryki HOLANDIA

Kto szuka:

Work Centre Sp. z o.o.

Stanowisko:

Ścinanie i sortowanie papryki HOLANDIA

Lokalizacja:

Holandia, Luttelgeest

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

 Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy posiadającą certyfikat nr. 7098 nadany przez Marszałka Województwa Opolskiego. Posiadamy oferty pracy stałej i tymczasowej na terenie Holandii, głównie w okolicach miasta Emmeloord.

 Dla naszego klienta, firmy Hoogweg Paprikakwekerijen B.V., lidera w uprawie i dystrybucji papryki poszukujemy osób chętnych do pracy. Nowoczesne szklarnie tego pracodawcy zajmują powierzchnię 160 hektarów, a paprykę uprawia się tu w 4 kolorach: żółtym, pomarańczowym, czerwonym i zielonym. Firma dostarcza swoje produkty do sklepów w całej Europie.

 Miejsce pracy: Holandia, Luttelgeest / Nootdorp

 Oferujemy przejazd kredytowany - dotyczy konkretnej oferty.
 Więcej informacji u konsultanta.

 Zakres obowiązków:
 - ścinanie papryki,
 - pielęgnacja upraw,
 - sortowanie oraz pakowanie papryki,
 - owijanie pędów tzw. toppen draaien.

 Wynagrodzenie brutto za godzinę pracy wynosi: 14.27 EUR
 Pracownicy dostają dodatkowy bonus 15 EUR netto za każdy przepracowany tydzień. Jest on wypłacany dwa razy do roku (w kwietniu i październiku) do kwoty maksymalnie 780 EUR netto rocznie.

Wymagania stawiane pracownikowi:

 Od kandydatów oczekujemy:
 - silnej motywacji do wykonywania pracy fizycznej,
 - dyspozycyjności do pracy na dłuższy okres czasu - minimum do końca października,
 - gotowości do szybkiego wyjazdu z Polski.
 Posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B oraz znajomość języka angielskiego będą mile widziane.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-17

do końca oferty: 6 dni

pracodawca: Work Centre Sp. z o.o.

branże: Rolnictwo / Leśnictwo / Ochrona środowiska