PracaOferty pracy Holandia › Produkcja betonowych stołów pingpongowych

Kto szuka:

W&F Detacheringen

Stanowisko:

Produkcja betonowych stołów pingpongowych

Lokalizacja:

Holandia

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Pracownik prac wykończeniowych / prefabrykatów betonowych

Aktualnie dla naszego zleceniodawcy, producenta prefabrykatów betonowych prowadzimy rekrutacje na stanowisko: pracownik produkcji oraz prac wykończeniowych

Obowiązki:

  • wylewanie form prefabrykatów,
  • uzbrajanie betonowych elementów
  • prace związane w wykończeniem powierzchni produktu tj. , polerowanie.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracach wykończeniowych betonu,
  • umiejętność obsługi wózka widłowego,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
  • zaangażowanie,

·         doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

·         atrakcyjne warunki finansowe według norm NBBU

·         dodatek zmianowy

·         świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia w Holandii

·         dobre warunki mieszkaniowe

·         transport z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy

·         długoterminowe zatrudnienie

·         ubezpieczenie zdrowotne

·         darmowy kurs języka niderlandzkiego

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-26

do końca oferty: 3 dni

pracodawca: W&F Detacheringen

branże: Produkcja / Przemysł