PracaOferty pracy Niemcy › Pracownik szwalni 1740-1940€ na rękę, praca bez znajomości języka obcego, WOLNE WEEKENDY

Kto szuka:

ASMO Solutions

Pracownik szwalni 1740-1940€ na rękę, praca bez znajomości języka obcego, WOLNE WEEKENDY

Lokalizacja:

Niemcy

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres pracy, o pracodawcy:

  • Firma wyspecjalizowane w produkcji mebli biurowych
  • Komunikacja w firmie w języku polskim
  • Okolice Norymbergii
  • Zadania: zszywanie części meblowych (krzesła, fotele biurowe)
  • Praca od poniedziałku do piątku
  • Wdrożenie w pracę pod opieką doświadczonego pracownika

Pracownikowi oferujemy:

  • Pensję 1740-1940 euro na rękę
  • Niemiecką umowę o pracę, czas nieokreślony
  • Świadczenia socjalne: Kindergeld 250€/dziecko, ubezpieczenie na życie, składki emerytalne
  • Umowę do podpisania przed wyjazdem do pracy
  • Profesjonalne wsparcie polskojęzycznego opiekuna
  • Zakwaterowanie w komfortowych warunkach
  • Pracę od zaraz

Oczekujemy od pracownika:

  • Doświadczenia zawodowego w szyciu, w pracy w szwalni
  • Znajomości procedur pracy na tym stanowisku

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-06

do końca oferty: 12 dni

pracodawca: ASMO Solutions

branże: Produkcja / Przemysł