PracaOferty pracy Rijnsburg › Pracownik przy produkcji pakowanej żywności

Kto szuka:

OTTO Work Force

Stanowisko:

Pracownik przy produkcji pakowanej żywności

Lokalizacja:

Rijnsburg

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twój zakres obowiązków:

W tej rodzinnej firmie, świeże surowce są codziennie przerabiane na smaczne i łatwe w przygotowaniu posiłki. Jako Pracownik Produkcji będziesz najpierw kroił, mył oraz sortował wszystkie warzywa i owoce. Następnie zapakujesz je do pudełek i dokładnie sprawdzisz, czy gotowy produkt utrzymuje wysoki poziom jakości. Po skompletowaniu wszystkiego przygotujesz zamówienia do wysyłki. Takie różnorodne zadania to pewność, że czas pracy "szybko zleci" i na pewno nie będzie nudno!

Nie masz doświadczenia w pracy z żywnością? Nie martw się - zaczniesz od szkolenia wewnętrznego, podczas którego poznasz wszystkie procesy!

Praca odbywa się od poniedziałku do niedzieli w systemie zmianowym (05:45/07:00 do 15:30 oraz od 15:40 do końca produkcji, dzięki czemu zyskasz elastyczność). Zarobisz dodatkowo za wieczory, noce, weekendy i nadgodziny, a po przepracowaniu 6 tygodni dostaniesz możliwość uzyskania stałego grafiku.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Pracodawca oferuje:
  • Atrakcyjną stawkę godzinową: od 13,27 EUR +8.33% dodatek wakacyjny = 14.38 EUR brutto
  • Umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich (gwarantowane godziny pracy)
  • Możliwość zakupu pudełek z żywnością produkowanych przez Heemskerk za €1!
  • Onsite - polskojęzyczni koordynatorzy dostępni w miejscu pracy, chętnie odpowiedzą na pytania i pomogą Ci rozwiązać wszystkie ewentualne problemy np. zmiana grafiku
  • Prawdziwie przyjazną atmosferę, Manager i pracownicy znają się po imieniu ;-)
LOGISTYKA
Dojazd z Polski do Holandii odbywa się we własnym zakresie (możemy pomóc Ci w rezerwacji i zakupie tańszych biletów). Zakwaterowanie na miejscu oraz transport z/do miejsca pracy są zorganizowane – jeśli potrzebujesz!

Zupełnie za darmo oferujemy dostęp do aplikacji myOTTO, OSC - telefoniczny helpdesk 24/7 oraz program lojalnościowy i wiele innych ciekawych projektów, dla naszych pracowników!

Firma oferuje:

Wymagania pracodawcy:
  • Dostępność na dłuższy okres
  • Chęć pracy w systemie zmianowym
  • Zdolność do pracy w chłodnym środowisku – ok. 8°C

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-29

do końca oferty: 4 dni

pracodawca: OTTO Work Force

branże: Produkcja / Przemysł