PracaOferty pracy okolice Fulda › Pracownik produkcji suplementów - krótki wyjazd!

Kto szuka:

Matchmaker Sp. z o.o.

Stanowisko:

Pracownik produkcji suplementów - krótki wyjazd!

Lokalizacja:

okolice Fulda, Niemcy

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Dla jednego z naszych klientów zagranicznych poszukujemy osób na produkcję

Klient zajmuję się produkcją suplementów i leków.

Szczegóły:
Rozpoczęcie projektu: cykliczne wyjazdy - na tydzień lub dwa tygodnie
Miejsce: okolice Fulda, Niemcy

Obowiązki:
- nakładanie pokrywek
- lekkie czynności produkcyjne

Wymagania:
- mile widziane własne auto na wyjazd
- gotowość do wyjazdu na krótkie terminy

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie- zarobek na 2 tygodnie ok 4000 zł/netto
- zwrot za dojazd - 80 €
- darmowe zakwaterowanie- w pełni wyposażone wraz z WIFI
- możliwość wyjazdu grup, par, znajomych
- ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej rodziny
- opiekę polskojęzycznego Koordynatora na czas trwania wyjazdu
- wsparcie na każdym etapie rekrutacji, a także pomoc w sprawach organizacyjnych.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-03-27

do końca oferty: 29 dni

pracodawca: Matchmaker Sp. z o.o.

branże: Praca fizyczna

Praca - wiadomości i porady

  • GUS: średnia krajowa w X 2023 wyższa o 12,8% r/r

    GUS: średnia krajowa w X 2023 wyższa o 12,8% r/r

    Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w październiku 2023 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12,8% wyższe r/r i wyniosło 7544,98 zł brutto. Względem września 2023 r. przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto było ...

  • 7 mitów na temat pracy w branży Business Support Services

    7 mitów na temat pracy w branży Business Support Services

    Business Support Services (BSS) to jeden z najprężniej rozwijających się sektorów polskiej gospodarki. Branża boryka się jednak z wieloma mitami, z którymi postanowili się rozprawić eksperci z Grafton Recruitment.

  • ZUS wygenerował ponad 23,6 mln IOSKU za 2022 r.

    ZUS wygenerował ponad 23,6 mln IOSKU za 2022 r.

    ZUS udostępnił już klientom na PUE informacje o stanie konta ubezpieczonego (IOSKU) za rok 2022. Zakład wygenerował ponad 23,6 mln IOSKU. Jak można je pobrać?

  • Jakie wynagrodzenia w produkcji i logistyce?

    Jakie wynagrodzenia w produkcji i logistyce?

    Z niedoborem pracowników boryka się wiele branż, m.in. logistyczna i produkcyjna. Jakimi wynagrodzeniami kuszą ich pracodawcy? Agencja zatrudnienia Trenkwalder przeanalizowała wysokość zarobków na najbardziej popularnych stanowiskach ...

  • Praca w branży IT, czyli Python na fali, juniorzy w problemach

    Praca w branży IT, czyli Python na fali, juniorzy w problemach

    No Fluff Jobs zaprezentował najnowsze doniesienia z rynku pracy w branży IT. Wynika z nich m.in., że sektor, który dotychczas słynął przede wszystkim z bardzo atrakcyjnych wynagrodzeń i możliwości dla pracowników bez dużego ...