PracaOferty pracy Utrecht › PRACOWNIK PRALNI/ REPARACJI ODZIEŻY - praca dla osób lokalnych | Utrecht | Holandia

Kto szuka:

PRAN

PRACOWNIK PRALNI/ REPARACJI ODZIEŻY - praca dla osób lokalnych | Utrecht | Holandia

Lokalizacja:

Utrecht

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Tu będziesz pracować

Pralnia przemysłowa w holenderskim Utrechcie, która poza praniem zajmuje się naprawą odzieży roboczej, poszukuje lokalnych osób chcących podjąć pracę zarówno na stanowisku Pracownika produkcji, jak i również jako osoba do Reparacji odzieży. Chęci do pracy, prawo jazdy i znajomość angielskiego. Jeśli posiadasz te trzy rzeczy i lubisz patrzeć jak odzież z brudnej i uszkodzonej staje się czysta i jak nowa, zostaw nam swoją aplikację ,a my opowiemy Ci więcej! 🧼👕🪡

To będziesz robić

Osoba na stanowisku Pracownika produkcji będzie:

  • rozładowywać kontenery z praniem
  • zbierać i sortować odzież według rodzaju
  • liczyć towar za pomocą urządzeń ważących
  • wieszać wypraną odzież na wieszaki
  • przygotowywać wypraną odzież do odbioru

Pracownik reparacji natomiast będzie:

  • naprawiać odzież (szyć, łatać, reperować i przerabiać)
  • naklejać etykiety i kody kreskowe na ubrania
  • wymieniać nici w maszynach do szycia
  • w razie potrzeby pomagać przy pracy produkcyjnej

SZUKASZ PRACY? ZASZYJ SIĘ U NAS!

Oferujemy

  • wynagrodzenie 13,96€/h brutto (dotyczy obu stanowisk)
  • legalną pracę na holenderskich warunkach
  • zakwaterowanie i ubezpieczenie agencyjne
  • tygodniowy system wynagrodzenia
  • pracę w systemie jednozmianowym (07:00 - 16:30, w piątek 07:00 - 14:45)

Wymagania stawiane pracownikowi:

Minimalne wymagania

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • własne zakwaterowanie w Utrechcie lub okolicach
  • prawo jazdy kat. B oraz własny transport do pracy
  • doświadczenie w pracy z maszynami do szycia (w przypadku pracowników reparacji)
  • sprawność fizyczna (kontenery z odzieżą rozładowywane są ręcznie)

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-19

do końca oferty: 8 dni

pracodawca: PRAN

branże: Inne / Pozostałe