PracaOferty pracy Eindhoven › PRACOWNIK MAGAZYNU - praca bez wiekówki | Eindhoven | Holandia

Kto szuka:

PRAN

PRACOWNIK MAGAZYNU - praca bez wiekówki | Eindhoven | Holandia

Lokalizacja:

Eindhoven

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Tu będziesz pracować

By w każdym domu i mieszkaniu nie zabrakło ciepła, a nasze jedno i dwuślady mogły nas codziennie dowozić do oraz z pracy bezpiecznie, rafinerie muszą działać na pełnych obrotach. Dlatego też, części do ich budowy, które dość często się zużywają, muszą być do nich stale dostarczane. W związku z tym magazyn w Eindhoven poszukuje osób do zbierania elementów rafineryjnych na stanowisko: Pracownik magazynu, który w zależności od działu będzie zajmować się zbieraniem zamówień lub obsługą wózka Reachtruck.

To będziesz robić

W zależności od działu, Order picker będzie:

  • uzupełnić zasoby magazynu oraz kontrolować jakości pod kątem uszkodzeń i braków
  • przepakowywać, pakować oraz rejestrować zamówienia zgodnie z wymogami klienta
  • zbierać zamówienia z wysokich lokacji przy użyciu wózka MAN-UP lub EPT
  • sortować oraz przygotowywać produkty do wysyłki

Operator Reachtrack, musi:

  • relokować towar przy pomocy wózka Reachtruck
  • kompletować oraz składować towar na magazynie za pomocą wózka bocznego Reachtruck
  • załadowywać / rozładowywać produkty na lokacjach magazynowych

MASZ PARĘ W RĘKACH? TO MOŻE MAGAZYN RAFINERYJNY?

Oferujemy

  • wynagrodzenie 13,27€/h brutto
  • legalną pracę na holenderskich warunkach
  • zakwaterowanie i ubezpieczenie agencyjne
  • tygodniowy system wynagrodzenia
  • pracę w systemie dwuzmianowym
  • możliwość nadgodzin
  • praca bez stawki wiekowej, każdy zarabia tyle samo niezależnie od wieku!

Wymagania stawiane pracownikowi:

Minimalne wymagania

  • dobra znajomość języka angielskiego
  • chęć do pracy z pomocą wózka EPT lub MANN-UP (OPT)
  • zawsze mile widziane prawo jazdy kat. B
  • uprawnienia na wózki Reachtruck

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-09

do końca oferty: 14 dni

pracodawca: PRAN

branże: Inne / Pozostałe