PracaOferty pracy Niemcy › Pracownik magazynu 1760–1960 euro na rękę, wolne weekendy, pewna pensja, praca tylko w ciągu dnia

Kto szuka:

ASMO Solutions

Pracownik magazynu 1760–1960 euro na rękę, wolne weekendy, pewna pensja, praca tylko w ciągu dnia

Lokalizacja:

Niemcy

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

OPIS OFERTY:

  • Zatrudnienie w okolicy Norymbergii
  • Zadania: załadunek i rozładunek ciężarówek przy pomocy wózka widłowego
  • Praca od poniedziałku do piątku
  • Praca tylko w ciągu dnia – koniec zmiany wczesnym popołudniem
  • Firma jest wiodącym producentem mebli biurowych

OFERUJEMY:

  • Zarobki na rękę 1760–1960 euro na rękę
  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Niemieckie świadczenia socjalne: Kindergeld 250€/dziecko, ubezpieczenie, budowanie niemieckiej emerytury
  • Zakwaterowanie
  • Dobre warunki i pracę od zaraz
  • STABILNOŚĆ ZATRUDNIENIA

OCZEKUJEMY:

  • Znajomości języka niemieckiego
  • Aktualnych uprawnień na wózek widłowy
  • Umiejętności obsługi komputera
  • Doświadczenia w pracach na magazynie

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-26

do końca oferty: 24 dni

pracodawca: ASMO Solutions

branże: Logistyka / Transport / Zakupy