PracaOferty pracy Niemcy › Pracownik fizyczny w sortowni kurierskiej

Kto szuka:

HR Navigator

Stanowisko:

Pracownik fizyczny w sortowni kurierskiej

Lokalizacja:

Niemcy

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Poszukujemy pracowników dla renomowanych firm logistycznych GLS, DPD, DHL na terenie całych Niemiec.

Opis stanowiska:

  • załadunek i rozładunek paczek, skanowanie,
  • dbałość o odpowiednie zabezpieczenie i składowanie towaru,
  • prace porządkowe na magazynie.

Wymagania:

  • sprawność fizyczna,
  • zaświadczenie z Krajowego Rejestru Karnego.

Oferujemy

  • stawka 13,00-16,25 euro brutto/h (do 1800 euro netto miesięcznie),
  • program Zarabianie przez Polecanie - otrzymasz dodatkowo 100 euro brutto za każdą poleconą osobę,
  • zapewnione zakwaterowanie w dobrym standardzie (pobierane jedynie 150 euro miesięcznie od wynagrodzenia)
  • możliwość pobierania zaliczek już po przepracowaniu pierwszego tygodnia,
  • elastyczny termin rozpoczęcia pracy - im szybciej wyjedziesz tym szybciej zaczniesz zarabiać,
  • zwrot kosztów dojazdu do Niemiec (na podstawie faktur za paliwo, biletów),
  • możliwość nadgodzin przy większej ilości pracy,
  • dodatki za pracę w porze nocnej,
  • płatne dni świąteczne – ustawowo wolne w Niemczech,
  • stała opieka polskojęzycznego koordynatora w Niemczech lub z biura w Polsce,
  • 24 dni płatnego urlopu w ciągu roku,
  • polska umowa o pracę tymczasową - legalne zatrudnienie i ubezpieczenie na terenie Niemiec,
  • pomoc w załatwieniu zameldowania,
  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z możliwością przedłużenia współpracy,
  • pomoc w załatwieniu spraw formalnych oraz organizacji wyjazdu do Niemiec.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-25

do końca oferty: 12 dni

pracodawca: HR Navigator

branże: Praca fizyczna