eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Francja › Pracownik fizyczny - montaż rur

Kto szuka:

HRBC GROUP SP. z o.o.

Stanowisko:

Pracownik fizyczny - montaż rur

Lokalizacja:

Francja, Alpy

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

  • montaż rur kanalizacyjnych w korytach ziemnych
  • obsługa narzędzi
  • praca fizyczna

OFERUJEMY

  • legalne zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę tymczasową dzięki czemu jesteś częścią francuskiego systemu podatkowego, emerytalnego i socjalnego
  • stawkę godzinową OD 12 EUR brutto + 10% urlopowego + 10% premii za pracę tymczasową
  • dodatek żywieniowy 10,10 EUR netto/ dzień pracy
  • bezpłatne zakwaterowanie (pokój jednoosobowy)
  • zwrot kosztu dojazdu 50-100 EUR
  • możliwość otrzymania zaliczki 3x w miesiącu
  • zwrot kosztu zakupu ubrania roboczego do 80 EUR
  • zawsze terminową wypłatę wynagrodzenia
  • możliwość podjęcia pracy długoterminowo
  • pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • sprawność fizyczna (praca fizyczna)
  • doświadczenie w branży budowlanej
  • zaangażowanie w obowiązki
  • posiadanie własnego auta na wyjazd
  • mile widziana znajomość j. angielskiego lub francuskiego

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-30

do końca oferty: 56 dni

pracodawca: HRBC GROUP SP. z o.o.

branże: Praca fizyczna