PracaOferty pracy Holandia › Praca w OGRODNICTWIE - kwiaty, cebulki

Kto szuka:

APN Plus Sp. z o.o.

Stanowisko:

Praca w OGRODNICTWIE - kwiaty, cebulki

Lokalizacja:

Holandia

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Dla naszego holenderskiego kontrahenta poszukujemy osób chętnych do pracy
w ogrodnictwie przy kwiatach /sadzonkach /cebulkach kwiatowych

Miejsce pracy: Noordwijkerhout - Holandia
Przewidywany start: praca od zaraz
Długość kontraktu: min. 8 tygodni z możliwością przedłużenia na cały rok
Stawka 13,27 € brutto

Idealna praca dla osób bez doświadczenia czy znajomości języków obcych. Możliwość wyjazdu dla par oraz grup jednak nie dajemy gwarancji, że będziecie pracować zawsze razem.

Zakres obowiązków:
Sadzenie, ścinanie, pakowanie kwiatów (tulipany, chryzantemy, lilie). Praca na polu, hali i/lub w szklarni.

Wymagania

  •  dyspozycyjność i zaangażowanie

Mile widziane

  •  podstawowa znajomość j. niemieckiego lub angielskiego
  •  prawo jazdy kat.B

Oferujemy

  •  holenderską umowę o pracę,
  •  legalne i stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  •  możliwość wyrobienia holenderskiego numeru podatkowego BSN na miejscu,
  • tygodniowe wynagrodzenie płatne na konto,
  •  dodatek wakacyjny 8,33% dochodów brutto i urlopowy 10,87% dochodów brutto,
  •  zakwaterowanie spełniające normy certyfikatu SNF  (płatne max. 115,50 euro/tydz.),
  •  holenderskie ubezpieczenie (płatne 35,52 euro/tydz),
  •  rower na dojazd z miejsca zakwaterowania do zakładu pracy,
  •  opiekę polskojęzycznych koordynatorów,
  •  profesjonalną obsługę przed wyjazdem, umowę kierującą, pomoc w organizacji transportu do Holandii.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-26

do końca oferty: 7 dni

pracodawca: APN Plus Sp. z o.o.

branże: Rolnictwo / Leśnictwo / Ochrona środowiska