PracaOferty pracy Holandia › Praca na magazynie - zbieranie zamówień

Kto szuka:

Covebo Work Office Sp. z o.o.

Stanowisko:

Praca na magazynie - zbieranie zamówień

Lokalizacja:

Holandia

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska:

  • Zbieranie zamówień za pomocą skanera, listy lub systemu voice-speak
  • Praca na magazynie z artkułami spożywczymi, tekstyliami lub elektroniką
  • Pakowanie i przygotowanie towarów do wysyłki
  • Inne prace magazynowe

Wymagania:

  • Motywacja do pracy
  • Doświadczenie w branży logistycznej
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Mile widziane prawo jazdy kat.B

Oferujemy:

  • Stawka 13,27 - 15,10€ brutto/h
  • Dodatki zmianowe: 20 -100%
  • Wypłaty wpływające co tydzień na konto
  • Praca w systemie dwu lub trzyzmianowym
  • Zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF (pokoje max.2 osobowe)
  • Ubezpieczenie
  • Transport do pracy (rower lub samochód)
  • Opieka koordynatorów
  • Pomoc w organizacji transportu z Polski do Holandii
  • Dostęp do portalu z dokumentami, paskami wypłat, jaarografami, etc.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-29

do końca oferty: 46 dni

pracodawca: Covebo Work Office Sp. z o.o.

branże: Praca fizyczna