PracaOferty pracy Venray / Holandia › ORDER PICKER - ZBIERANIE ZAMÓWIEŃ (CIEPŁA HALA, BRAK STAWEK WIEKOWYCH)

Kto szuka:

E&A Sp. z o.o.

ORDER PICKER - ZBIERANIE ZAMÓWIEŃ (CIEPŁA HALA, BRAK STAWEK WIEKOWYCH)

Lokalizacja:

Venray / Holandia

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Praca w Holandii u jednego z naszych klientów w branży odzieżowej w miejscowości Venray. Poszukujemy kandydatów do pracy w magazynie odzieżowym znanych marek (Only, Jack&Jones, Vero Moda, Pangaia, MatchesFasion).

Zakres obowiązków:

Twoje obowiązki będą zależały od stanowiska pracy. Praca na magazynie to nie tylko zbieranie zamówień ale również szereg prac logistycznych w tym obsługa zwrotów, etykietowanie, metkowanie, skanowanie towarów, a także porządkowe prace na magazynie.

Oferujemy:

  • Atrakcyjna stawka godzinowa: 15,87 €/h (stawka bazowa 13,32 €/h brutto + naliczane do godzin podstawowych: dodatek urlopowy 8,33% i rezerwa na poczet dni urlopu 10,82%)
  • dodatki zmianowe za pracę zmianową, w godzinach od 19:00 do 21:00 25% , w godzinach 21:00 do 00:00 35% , od 00:00 do 6:00 45% , dodatki za pracę w sobotę 50%  i niedzielę 100%
  • możliwość wyjazdu w parze lub grupie
  • stabilną i legalną pracę w oparciu o kontakt holenderski
  • cotygodniowe przelewy prosto na Twój rachunek walutowy w Polsce
  • dostęp do platformy internetowej umożliwiającej dostęp do dokumentów tj. kontrakty, odcinki wypłat, Jaaropgaaf
  • przejrzyste cotygodniowe zestawienie przepracowanych godzin i kosztów
  • sprawne załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem
  • opiekę koordynatorów przez cały okres zatrudnienia
  • odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne
  • darmowy dojazd do pracy
  • możliwość zjazdów do Polski po 6-8 przepracowanych tygodniach na 1-2 tygodni do Polski
  • rozliczenia podatkowe dzięki którym odzyskasz nadpłacony podatek

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w magazynach logistycznych
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • odpowiedzialność oraz elastyczność
  • gotowość do podjęcia stałej współpracy

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-29

do końca oferty: 17 dni

pracodawca: E&A Sp. z o.o.

branże: Praca fizyczna

Praca - wiadomości i porady

  • 141 dni wolnych od pracy w 2024 roku

    141 dni wolnych od pracy w 2024 roku

    W 2024 roku nawet bez wykorzystywania urlopu czeka nas 115 dni odpoczynku. Tyle jest bowiem w ciągu roku sobót, niedziel i innych dni ustawowo wolnych od pracy. Jak dodamy do tego urlop, to okaże się, że na każdy dzień odpoczynku na pracę ...

  • Jakie wynagrodzenia w produkcji i logistyce?

    Jakie wynagrodzenia w produkcji i logistyce?

    Z niedoborem pracowników boryka się wiele branż, m.in. logistyczna i produkcyjna. Jakimi wynagrodzeniami kuszą ich pracodawcy? Agencja zatrudnienia Trenkwalder przeanalizowała wysokość zarobków na najbardziej popularnych stanowiskach ...

  • Wzrost płacy minimalnej będzie silnym ciosem dla rynku pracy

    Wzrost płacy minimalnej będzie silnym ciosem dla rynku pracy

    W roku 2024 płaca minimalna, podobnie jak w obecnym, wzrośnie dwukrotnie od stycznia oraz od lipca. Podwyżka ta będzie miała charakter rekordowy, bo sięgnie odpowiednio ponad 20% w stosunku do roku 2023.

  • Dla kogo dobrowolne ubezpieczenie zdrowotne?

    Dla kogo dobrowolne ubezpieczenie zdrowotne?

    Jeśli z jakiegoś powodu nie jesteś w systemie ubezpieczenia zdrowotnego, możesz w każdej chwili dołączyć - przypomina Narodowy Fundusz Zdrowia. Jak przystąpić do dobrowolnego ubezpieczenia zdrowotnego?

  • Stawki freelancerów 2023 - w których branżach wzrosły najbardziej?

    Stawki freelancerów 2023 - w których branżach wzrosły najbardziej?

    Stawki ponad 40 proc. polskich freelancerów wzrosły w ciągu roku - wynika z danych Useme. W których branżach stawki wolnych strzelców wzrosły najbardziej w 2023 roku?