PracaOferty pracy Gent › Operator wózka widłowego- Belgia, 15,67€+dodatki!

Kto szuka:

InterKadra Sp. z o.o.

Stanowisko:

Operator wózka widłowego- Belgia, 15,67€+dodatki!

Lokalizacja:

Gent

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Do obowiązków będzie należało:

- Rozładunek i załadunek kontenerów oraz przyczep,

- Odbieranie palet za pomocą skanera ręcznego,

- Przewożenie palet ze strefy przychodzącej do strefy wychodzącej.

Wymagania:

- Język angielski na poziomie komunikatywnym,

- Doświadczenie na magazynie oraz w prowadzeniu wózków widłowych z długimi widłami.

Oferujemy:

- Stawka 15,67 euro,

- Możliwość nadgodzin- dla chętnych,

- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

- Ekwiwalent żywieniowy,

- Dodatek samochodowy i kilometrowy,

- Premia za amortyzację prywatnego samochodu,

- Zwrot połowy kosztów za parking i bilety na komunikację miejską,

- Ubezpieczenie zdrowotne w Polsce,

- Płatny urlop lub ekwiwalent urlopowy w przypadku jego niewykorzystania,

- Zakwaterowanie- mieszkania są w pełni wyposażone,

- Atrakcyjna premia roczna.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-26

do końca oferty: 14 dni

pracodawca: InterKadra Sp. z o.o.

branże: Logistyka / Transport / Zakupy