PracaOferty pracy Gent › Operator wózka przedniego, 24,08 € brutto/h, Gent, Belgia

Kto szuka:

LINK2WORK Sp. z o.o.

Stanowisko:

Operator wózka przedniego, 24,08 € brutto/h, Gent, Belgia

Lokalizacja:

Gent, Belgia

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

  • praca w zakładzie przemysłowym jako operator wózka przedniego
  • dostarczanie materiałów do różnych działów zakładu oraz załadunek do pakowarek turbinowych
  • relokacja towarów na magazynie zgodnie z kodami towarów
  • kontrola jakości towarów i jakości opakowania
  • prace magazynowe
  • praca w systemie trzyzmianowym 6:00-13:30, 13:30-21:30, 21:30-5:30

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie na belgijskich warunkach
  • gwarantowane 40h tygodniowo
  • stawkę: 24,08€ brutto/h
  • wynagrodzenie wypłacane tygodniowo (około 650€ netto)
  • dodatek wakacyjny - w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 7250 € brutto (15,38 % rocznych zarobków brutto)
  • premię roczną - w skali przepracowanego roku wyniesie ok.3930 € brutto (8,33 % rocznych zarobków brutto) – pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego
  • możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania - 99€ / tydzień pokój dwuosobowy lub 149€/ tydzień pokój jednoosobowy
  • możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego - 9€ miesięcznie

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • doświadczenie w obsłudze wózka przedniego
  • belgijski certyfikat na wózki widłowe przednie (możliwość wcześniejszego przyjazdu i wyrobienia certyfikatu)
  • znajomość języka angielskiego
  • zaświadczenie o niekaralności
  • łatwość pracy w zespole
  • prawo jazdy kat. B, własny samochód - mile widziany
  • co najmniej roczne doświadczenie z systemem Drive-In będzie dodatkowym atutem

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-24

do końca oferty: 16 dni

pracodawca: LINK2WORK Sp. z o.o.

branże: Praca fizyczna