PracaOferty pracy Bochum › Programista/operator tokarek/frezarek CNC z j. angielskim (m/k) - 44805 Bochum

Kto szuka:

Trenkwalder

Programista/operator tokarek/frezarek CNC z j. angielskim (m/k) - 44805 Bochum

Lokalizacja:

Bochum

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres zadań:

  • konfiguracja i obsługa najnowocześniejszych 3- i 5-osiowych frezarek CNC oraz/lub ustawianie i obsługa najnowocześniejszej tokarki karuzelowej (WEILER, Geminis) z samodzielnym tworzeniem programów na maszynie (Siemens Sinumerik 840D / Fagor),
  • samodzielne tworzenie programów,
  • produkcja pojedynczych części i małych partii zgodnie z rysunkami,
  • zapewnienie wymaganej jakości komponentów zgodnie ze specyfikacjami rysunkowymi,
  • przeprowadzanie i dokumentowanie samokontroli pracowników,
  • produkcja komponentów dla działów niższego szczebla zgodnie z harmonogramem,
  • utrzymywanie porządku i czystości (5S) w miejscu pracy.

Wymagania:
  • ukończone szkolenie zawodowe jako operator maszyn skrawających w technologii toczenia/frezowania,
  • pożądane doświadczenie zawodowe,
  • idealne doświadczenie w obróbce dużych elementów (ok. Ø400mm i L=4m),
  • doświadczenie zawodowe w obsłudze i programowaniu 5-osiowych frezarek CNC,
  • dobra znajomość programowania systemu sterowania Heidenhain TNC 530 lub Sinumerik,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (głównie praca w systemie 2-zmianowym, możliwa praca w systemie 3-zmianowym),
  • wysoki stopień sumienności i samodzielny styl pracy,
  • znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy:
  • stawkę 17,50€/h brutto,
  • dodatki zmianowe: za pracę w godzinach nadliczbowych, w niedziele, dni świąteczne,
  • możliwość wypracowania nadgodzin,
  • pracę w systemie zmianowym,
  • bezpłatne zakwaterowanie (pokoje 1-osobowe),
  • umowę o pracę tymczasową na pełny etat, zawieraną z agencją pracy Trenkwalder,
  • dodatkową, bezpłatną polisę ubezpieczeniową, obowiązującą podczas pobytu za granicą,
  • łatwy dostęp do dokumentów online na portalu pracowniczym MyTrenkwalder,
  • możliwość otrzymania zaliczki,
  • wsparcie podczas procesu zatrudnienia i po rozpoczęciu pracy.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-06

do końca oferty: 49 dni

pracodawca: Trenkwalder

branże: Produkcja / Przemysł