PracaOferty pracy Niemcy › Operator maszyn branża spożywcza 2300/2500 euro na rękę, zaliczki, zakwaterowanie

Kto szuka:

ASMO Solutions

Operator maszyn branża spożywcza 2300/2500 euro na rękę, zaliczki, zakwaterowanie

Lokalizacja:

Niemcy

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

OFERUJEMY:

  • Zarobki na rękę - 2300/2500 EURO
  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Świadczenia niemieckie takie jak:
  • Kindergeld, ubezpieczenie na życie, składki na niemiecką emeryturę
  • Zakwaterowanie na korzystnych warunkach
  • Umowę do zapoznania się i podpisania przed wyjazdem
  • Dobre warunki i pracę od zaraz

OPIS OFERTY:

  • Firma znajduje się w okolicy Bremen
  • Praca jako operator maszyn w branży spożywczej
  • Praca od poniedziałku do piątku, soboty dodatkowo płatne
  • System pracy na 3 zmiany
  • Wdrożenie pod okiem doświadczonego pracownika
  • Firma zajmuje się produkcją sałatek, dressingów

OCZEKUJEMY:

  • Podstawowej znajomości niemieckiego
  • Wykształcenia: specjalista ds. technologii żywności, operator maszyn, kucharz, rzeźnik lub podobne
  • Doświadczenia w obsłudze maszyn w branży spożywczej i w produkcji żywności

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-26

do końca oferty: 23 dni

pracodawca: ASMO Solutions

branże: Produkcja / Przemysł