PracaOferty pracy Szwajcaria › OGRODNIK 30 - 32 CHF brutto / godz. + Dieta 15 CHF netto / Dzień Pracy.

Kto szuka:

Rekrutacja-Kozow

OGRODNIK 30 - 32 CHF brutto / godz. + Dieta 15 CHF netto / Dzień Pracy.

Lokalizacja:

Szwajcaria

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

PRACA  - OGRODNIK -  SZWAJCARIA - SZWAJCARSKA UMOWA O PRACĘ.

Szwajcarski  Pracodawca poszukuje Pracowników Ogrodnictwa  na Projekty do Szwajcarii.
Zatrudnienie  od  22 , 29  Kwiecień  , Maj  i w Kolejnych  Miesiącach  2024.
Pracodawca   Szwajcarska  Agencja Pracy.  Zatrudnienie na Szwajcarska  Umowę  o Pracę.

Lokalizacja  Pracy w Zależności od Zleceń  Bern , Zurich , Cham , Bazylea , Lucerna.

STAWKA  30  - 32 CHF brutto / godz. + Dieta 15 CHF netto  / Dzień Pracy.

WYPŁATY DLA PRACOWNIKÓW CO TYDZIEN.

Wysokość  Stawek brutto / godz.  i  Diety  sa  Zależne od Agencji Szwajcarskich
 nie wszystkie  Agencje Pracy  Diety dla Pracowników Wypłacają.

Pracodawca organizuje Zakwaterowanie.
Kwaterę opłaca Pracownik lub Koszty Zakwaterowania  przejmuje Pracodawca
i minusuje z pierwszej Wypłaty Pracownika.

Kwota Kwatery od 180 - 220 CHF  TYDZIEŃ.  Pokoje zawsze jednoosobowe.

Podatek Dochodowy w Szwajcarii  12 - 20 %.
Wysokość Podatku jest zależne od Kantonu i wieku Pracownika.

Ubezpieczenie Zdrowotne płaci  Pracownik.
Przez pierwsze 90 dni Pracownik nie ma Obowiązku opłacania Składek Zdrowotnych,
ale po tym okresie Opłacenie Ubezpieczenia Zdrowotnego jest Obowiązkowe.

Jeśli  Oferta Pracy wzbudziła Państwa  zainteresowanie prosimy o przesyłanie CV
w wersji polskiej lub  niemieckiej aktualne  ze Zdjęciem Kandydata lub Zdjęcie Oddzielnie.

Jesteśmy do Państwa Dyspozycji i Służymy Pomocą.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Zadania w Zależności od Projektów.

 1. ARANŻACJA OGRODÓW, TARASÓW, PLACÓW ZABAW.
    Podbudowa żwirowa, siedziska ogrodowe, chodniki, schody, place zabaw.
   Montaż Rur drenażowych  kanalizacyjnych i  przeciekowych.
  Cięcie i układanie Kostki Brukowej lub Kamieni Naturalnych.

2. OGRODNICTWO - PIELEGNACJA
   Pielęgnacja Terenów Zielonych. Koszenie i Pielęgnacja Trawników
   Formowanie Żywopłotów , Sadzenie Kwiatów , Przycinka Drzew  i  Krzewów Ozdobnych.

WYMAGANIA REKRUTACYJNE - PROFIL KANDYDATA
Kilkuletnie Doświadczenie w Branży.
Zawód Branżowy nie jest wymagany.
Znajomość jęz. niemieckiego  w rozmowie komunikatywna POZIOM -  A2.

Własne AUTO nie jest wymagane  , ale zwiększa szanse na Zatrudnienie.
Pracownik we własnym Zakresie organizuje dla siebie Ubranie Robocze + Obuwie Ochronne.

Koszty Przejazdu  do  Szwajcarii po stronie Pracownika.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-29

do końca oferty: 1 dni

pracodawca: Rekrutacja-Kozow

branże: Praca fizyczna