eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Francja › Monter płyt KG - praca od maja!

Kto szuka:

HRBC GROUP SP. z o.o.

Stanowisko:

Monter płyt KG - praca od maja!

Lokalizacja:

Francja, Alpy

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

najlepiej zgrana ekipa 2-osobowa

  • remonty wewnątrz hoteli, pensjonatów, schronisk górskich przy stacjach narciarskich
  • montaż płyt kartonowo- gipsowych (doublage colle – montaż płyt na klej)
  • wykonywanie sufitów podwieszanych
  • stawianie profili montażowych
  • szpachlowanie, spoinowanie płyt
  • trasowanie
  • praca w tempie
  • przestrzeganie przepisów BHP i porządku w miejscu pracy

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę tymczasową dzięki czemu jesteś częścią francuskiego systemu podatkowego, emerytalnego i socjalnego
  • szacowane wynagrodzenie ok. 2400 – 3000€ netto
  • możliwość pracy w nadgodzinach +25% i +50% do stawki
  • zwrot kosztu zakupu ubrania roboczego do 80€
  • zawsze terminową wypłatę wynagrodzenia
  • bezpłatne zakwaterowanie – mieszkania dwuosobowe typu studio
  • dojazd do pracy autem służbowym
  • kilometrówka za dojazdy do pracy
  • częściowy zwrot za dojazd do Francji 50-100€
  • możliwość podjęcia dłuższej współpracy
  • opiekę zdalnego, francuskojęzycznego koordynatora 7 dni w tygodniu
  • pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • min. 5 lat doświadczenia w pracy jako monter regipsów (wymagane doświadczenie w pracy we Francji!)
  • dokładność, precyzyjność, estetyka wykonania
  • umiejętność czytania rysunku technicznego i trasowania
  • mile widziane posiadanie prawa jazdy kat. B i własnego auta
  • znajomość j. francuskiego/ angielskiego

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca
POPRZEDNIA OFERTA Elektromechanik Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Spawacz MIG MAG / Monter

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-26

do końca oferty: 41 dni

pracodawca: HRBC GROUP SP. z o.o.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura