PracaOferty pracy Niemcy (okolice Lipska) oraz Fryburg (Badenia-Wirtembergia). › pomocnik montera rusztowań, z doszkoleniem . zagranica, bez języka. Niemcy

Kto szuka:

BERKER DOMINIS Sp. z o.o.

pomocnik montera rusztowań, z doszkoleniem . zagranica, bez języka. Niemcy

Niemcy (okolice Lipska) oraz Fryburg (Badenia-Wirtembergia).

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Polska firma z siedziba w Gdyni, poszukuje osoby na stanowisko:

Monter rusztowań / Pomocnik Montera rusztowań

Miejsce pracy: Niemcy (okolice Lipska) oraz (Fryburg).

Wyjazd co tydzień. Kwestia uzupełnienia formalności.

Zatrudnimy osób z dokształceniem,  1-2 mc w Polsce - Gdynia, a potem do pracy w Niemczech.

W Niemczech zajmujemy się montażem, i demontażem rusztowań, innych prac przy rusztowaniach systemowych typu Layer.

Osoby ze znajomością języka niemieckiego i/lub posiadających prawo jazdy kat. C – doświadczenie mogą mieć minimalne.

Stawka: pomocnik 11-12 euro netto/h, monter – od 13 euro netto/h i w górę.

Warunki:

·         Liczba godzin w miesiącu: 200 - 220

·         Umowa: polska umowa o pracę

·         Wypłata do 10-go każdego miesiąca

·         Zjazdy: co 5-6 tygodni na tydzień

·         Przejazdy między krajami: pierwszy wyjazd do Niemiec po stronie firmy

·         Zjazdy urlopowe: we własnym zakresie

·         Zakwaterowanie: opłacone przez firmę, po 2-3 osoby w pokojach, 6-7 osobowe mieszkania (bloki)

·         Inwestycja: obiekty przemysłowe

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-25

do końca oferty: 2 dni

pracodawca: BERKER DOMINIS Sp. z o.o.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura