eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Francja › Monter płyt kartonowo-gipsowych

Kto szuka:

ATERIMA WORK FR

Stanowisko:

Monter płyt kartonowo-gipsowych

Lokalizacja:

Francja, okolice Chambéry

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Co będziesz robić?

  • montaż płyt kartonowo-gipsowych
  • spoinowanie

Czego oczekujemy?
  • min. 2 lat doświadczenia w zawodzie
  • dyspozycyjność do rozpoczęcia zatrudnienia od zaraz
  • mile widziana podstawowa znajomość j. francuskiego
  • badania lekarskie na podstawie naszego skierowania

Co oferujemy?
  • legalne zatrudnienie na terenie Francji u sprawdzonego klienta
  • polską umowę o pracę tymczasową na 3 miesiące z możliwością przedłużenia
  • 14,50 EUR brutto / h za 35 godzin tygodniowo (na stawkę składa się 11,98 EUR stawki bazowej + 10% z tytułu umowy o pracę tymczasowa + 10 % z tytułu dodatku urlopowego)
  • nadgodziny płatne wg przepisów francuskich
  • zawsze terminową wypłatę wynagrodzenia
  • dodatek żywieniowy 11,15 EUR brutto za każdy dzień roboczy
  • składki ZUS opłacane od średniej krajowej
  • bezpłatne zakwaterowanie
  • częściowy zwrot kosztów podróży do Francji

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-28

do końca oferty: 29 dni

pracodawca: ATERIMA WORK FR

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura