PracaOferty pracy Nootdorp › Mechanik do demontażu części aut. Zarobki powyżej 14€!- Holandia

Kto szuka:

InterKadra Sp. z o.o.

Mechanik do demontażu części aut. Zarobki powyżej 14€!- Holandia

Lokalizacja:

Nootdorp

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • Spuszczenie z samochodu płynów tj.: olej, płyn chłodzący, płyn klimatyzacyjny, benzyna lub olej napędowy,
  • Demontaż części przy użyciu przygotowanej listy,
  • Określenie przydatności zdemontowanych części,
  • Oznaczanie części kartą i zapisywanie lewej, prawej, przedniej i tylnej strony oraz marki/modelu.

Oczekujemy:

  • Doświadczenie oraz umiejętności w zakresie demontażu i mechaniki pojazdów samochodowych,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego lub niderlandzkiego,
  • Dobra kondycja fizyczna.

Mamy do zaoferowania:

  • Stawka 14,14€ brutto,
  • Umowa o pracę,
  • Praca na jedną zmianę,
  • Możliwość zakwaterowania,
  • Praca na cały etat 38h,
  • Wynagrodzenie otrzymywane w euro,
  • Dodatek dla kierowcy 100 euro/msc netto.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-25

do końca oferty: 27 dni

pracodawca: InterKadra Sp. z o.o.

branże: Produkcja / Przemysł

Praca - wiadomości i porady

  • Podwyżka inflacyjna w zapisach umowy o pracę?

    Podwyżka inflacyjna w zapisach umowy o pracę?

    Minione miesiące upłynęły nam pod znakiem dynamicznie rosnącej inflacji. To tylko wzmocniło presję płacową wywieraną na pracodawcach. Pracownicy coraz częściej bowiem postulują o urealnienie ich wynagrodzeń do poziomów, które ...

  • Koniec pandemii. Jakie obowiązki pracowników i pracodawców od 1 lipca?

    Koniec pandemii. Jakie obowiązki pracowników i pracodawców od 1 lipca?

    1 lipca br. zostanie odwołany stan zagrożenia epidemicznego w Polsce. Konsekwencją prawną tego będą zmiany szeregu regulacji oraz ważności niektórych dokumentów. Dotyczą one zarówno pracowników, jak i pracodawców. Co się zmieni?

  • Praca w IT: jakie zarobki programisty w III kw. 2023?

    Praca w IT: jakie zarobki programisty w III kw. 2023?

    Pojawiły się najnowsze doniesienia o zarobkach, na które pracownicy IT mogli liczyć w minionym kwartale. Opracowanie zwraca również uwagę na dość ciekawe zjawisko, jakim jest wzrost liczby pracodawców oferujących pracę w IT, wskazując ...

  • Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

  • 7 błędów popełnianych na Linkedin. Czy też je robisz?

    7 błędów popełnianych na Linkedin. Czy też je robisz?

    Prowadzenie profilu na LinkedIn może być kluczowe dla sukcesu zawodowego managerów, jednak wiele z nich popełnia błędy, które mogą ograniczyć ich efektywność i wpływ na platformie. Oto kilka najczęstszych z nich.