PracaOferty pracy Niemcy › Magazynier 1600-1800 euro na rękę, bez znajomości języka obcego, bez doświadczenia, Hamburg

Kto szuka:

ASMO Solutions

Magazynier 1600-1800 euro na rękę, bez znajomości języka obcego, bez doświadczenia, Hamburg

Lokalizacja:

Niemcy

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Oczekujemy:

  • Sprawności fizycznej
  • Mile widziane doświadczenie w pracach magazynowych

Zakres pracy, o pracodawcy:

  • Praca w okolicy Hamburga
  • Doświadczenie NIE JEST wymagane
  • Pakowanie, zbieranie zamówień dla dużego marketu spożywczego
  • Komunikacja w firmie PO POLSKU – wsparcie polskojęzycznego pracownika
  • Praca zmianowa, poniedziałek-niedziela

Oferujemy:

  • Podstawową pensję około 1600-1800 euro na rękę
  • Dodatkowo płatne nadgodziny
  • Stabilną, niemiecką umowę o pracę (czas nieokreślony)
  • Świadczenia socjalne: Kindergeld 250€/dziecko, składki emerytalne, ubezpieczenie
  • Opcję pobierania zaliczek
  • Zakwaterowanie
  • Opiekę ze strony polskojęzycznego koordynatora przez cały okres pracy
  • PRACA OD ZARAZ

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-26

do końca oferty: 24 dni

pracodawca: ASMO Solutions

branże: Logistyka / Transport / Zakupy