PracaOferty pracy Amsterdam › LAKIERNIK SAMOCHODOWY I Amsterdam I Holandia

Kto szuka:

PRAN

Stanowisko:

LAKIERNIK SAMOCHODOWY I Amsterdam I Holandia

Lokalizacja:

Amsterdam

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Dla naszego holenderskiego klienta – firmy, która troszczy się o samochody oraz ich karoserię, szukamy lakierników branży motoryzacyjnej.

Jeśli motoryzacja to Twoja pasja i potrafisz zająć się renowacją i remontem nawierzchni nadwozi samochodowych, to ta praca jest idealna dla Ciebie. Praca w nowoczesnym warsztacie zajmującym się samochodami poleasingowymi już na Ciebie czeka. Zaaplikuj na stanowisko: Lakiernik samochodowy a my skontaktujemy się z Tobą i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania oraz przekażemy więcej szczegółów na temat oferty.

#automotive

To będziesz robić

  • wykonywać czynności związane z renowacją i remontem nadwozi: od prac wstępnych (przygotowanie powierzchni) po prace właściwe (malowanie)
  • nakładanie, suszenie, utrwalanie powłoki lakierniczej
  • dbać o czystość w miejscu pracy

"KAŻDE AUTO ZASŁUGUJE NA LŚNIĄCY WYGLĄD - SPRAW BY LUDZIE CHCIELI POWIERZAĆ JE WŁAŚNIE TOBIE!"

Tu będziesz pracować

Oferujemy

  • wynagrodzenie 560-580€ netto/40h - po odliczeniu kosztów zakwaterowania i ubezpieczenia!
  • legalną pracę na holenderskich warunkach
  • zakwaterowanie i ubezpieczenie agencyjne
  • jednoosobowy pokój
  • tygodniowy system wynagrodzenia
  • opiekę koordynatorów
  • pracę na długi okre6

Wymagania stawiane pracownikowi:

Minimalne wymagania

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy jako lakiernik
  • znajomość różnych technik malowania/ farb
  • umiejętność precyzyjnej i dokładnej pracy
  • prawo jazdy będzie warunkiem koniecznym
  • dyspozycyjność na dłuższy czas

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-19

do końca oferty: 8 dni

pracodawca: PRAN

branże: Inne / Pozostałe